princ Harry s rodinou

Prečo sú princ Harry a Meghan Markle všade odstrkovaní? Stojí proti nim Anglicko, no aj americká smotánka. Odôvodnila to Paula Froelich v diskusii NewsNation, na ktorú sa odvoláva magazín OK!

V posledných mesiacoch sa svetom šíria pikošky zo súkromia vojvodcov zo Sussexu. Vraj majú problémy vo vzťahu a čaká ich rozchod, čo však prednedávnom vyvrátil zdroj blízky páru.

Dvojica sa ale snaží prísť na to, čo ich vzťah naštrbilo. Aj to je dôvodom, prečo princ Harry odišiel do Afriky. Uvažujú tiež aj o sťahovaní, čo nenaznačuje tomu, že by mali nejakú krízu vo vzťahu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Prince Harry (Info) (@harry.dukeofsussex)

Prečo sú princ Harry a Meghan odstrkovaní?

Dvojica okrem týchto klebiet prišla o spoluprácu so Spotify a to isté im hrozí aj s Netflixom. Nešetrili ich ani známe osobnosti, ktoré ich obvinili z podvádzania a rozmaznanosti. Tiež sa dostalo na povrch, že Meghan sa vraj až zúfalo snaží dostať do americkej smotánky, čo celebritám lezie na nervy. Vraj je to ale o niečom inom.

„Moje zdroje mi hovoria, že je to všetko o peniazoch. ,Veľkí mocní hráči‘ v Hollywoode neohrozia svoje podnikanie kvôli Harrymu a Meghan,“ povedala Paula Froelich pre NewsNation, na ktorý sa odvoláva portál OK!

„Každý má na predaj film alebo hru na Broadway. Každý z nich chce mať premiéru na plátne v londýnskom West Ende. Vedia, že princ William a Kate sú najväčšími celebritami, ktoré by tam mohli prísť. Neukážu sa tam, keď zistia, že sa tieto celebrity priatelia s Harrym a Meghan,“ dodala americká novinárka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Prince Harry (Info) (@harry.dukeofsussex)

Každý predsa vie, že William a Kate musia byť hviezdami vždy a všade, keďže v budúcnosti nastúpia na trón. Aj v dokumente na Netflixe Harry a Meghan priznali, že akonáhle sa o Sussexovcoch písalo viac, bolo zle.

Zdroj: OK!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News