Instagram/lysraynephotography

Určite to poznáš. S niekým sa stretneš, preskočí iskra, píšete si, stretávate sa a zrazu BUM. Je ticho a nevolá, nepíše, neozýva sa. O „ghostingu“ sme už písali, no teraz ti prinášame dôvody, prečo je to tak.

Presne pre tieto veci nemôžeš čakať na to, kedy ti odpíše alebo zavolá.

Ak by ti chcel zavolať, už by to dávno urobil

Krutá pravda, ktorá však stále platí. Kebyže sa s tebou chlap chce stretnúť, napíše ti alebo zavolá. Ak sa ti po rande neozval, pravdepodobne nemá záujem alebo si neurobila dobrý dojem. Zapamätaj si jednu vec – muži sú jednoduchí a keď niečo chcú, urobia to hneď, nečakajú. Keď sa ti teda neozýva pár dní, môžeš to brať ako neverbálnu odpoveď. Ten správny by ti napísal vždy, hoci len: „Prepáč, som zaneprázdnený. Napíšem, keď budem mať čas.“

Je zbabelý a takého chlapa v živote nepotrebuješ

Druhý prípad je, keď si na neho aj dojem urobila, ale bojí sa. Ver nám, drahá žena, takýto typ muža v živote nepotrebuješ. Ten, ktorý sa bojí alebo hanbí ozvať sa, nie je vhodný na dlhodobý vzťah. Potrebuješ k sebe niekoho, kto je rovnako ambiciózny, vyspelý, rozumný ako ty a nebojí sa ísť za tým, čo chce.

Pozri, nemôžeš sa trápiť pre človeka, ktorého poznáš pár dní a boli ste spolu dva-tri razy vonku. Musíš žiť. Nemôžeš dovoliť, aby sa tvoj život točil okolo chlapa, ktorý sa ti ani neozve a nedá ti vedieť, či mu bolo s tebou dobre. Tento typ naozaj nestojí za to, aby si na neho myslela čo i len sekundu z tvojho dňa.

Pravý a dobrý chlap by ti napísal hneď

Máš to tu čierne na bielom. Ten osudový by sa ti ozval hneď, pretože on nepotrebuje čakať „povestných“ 24 hodín, aby ti napísal správu s tým, že si rande užil. Ak sa naozaj bavil dobre, dá ti to vedieť a hneď si s tebou dohodne ďalšie stretnutie. Pokiaľ to tak muž neurobil, vieš, že ťa len ťahá za nos a ešte nedozrel.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating