Filmy o pravej láske
Instagram/prideandprejudiceig, Instagram/the.theoryof.everything

Láska je azda najsilnejší cit na svete. Vie nám urobiť obrovskú radosť, no zároveň nám aj tak ublížiť, že sa tomu žiadna fyzická bolesť nevyrovná. Krásne chvíle striedajú momenty, kedy nás život skúša a len ak je medzi dvoma ľuďmi skutočný cit, dokážu spoločne prekonať naozaj všetko. Ak tomu neveríš, pozri si náš výber nasledujúcich filmov a presvedč sa o tom, že pravá láska prekoná naozaj všetko. 

Tieto filmy ťa presvedčia o tom, že aj v tých najrôznejších situáciách a okolnostiach, ktoré ľuďom neprajú, vždy zvíťazí iba ona.

Takto vyzerá pravá láska, ktorá všetko prekoná

The Theory of Everything

Predstav si, že si mladá a máš našliapnuté na skvelú kariéru. Nájdeš si lásku svojho života, ktorej sa darí rovnako dobre. Lenže vaše šťastie sa začne míňať vo chvíli, keď jednému z vás diagnostikujú neliečiteľné ochorenie.

Presne to je príbeh Teórie všetkého, podľa skutočných udalostí, ktorý je dôkazom toho, že vo dvojici sa prekonávajú naozaj silné prekážky.

The Notebook

Jeden z najkrajších romantických príbehov, pri ktorom si poriadne poplačeš, keď pochopíš, aké ťažké to v živote môžu mať dvaja ľudia, ktorí sú pre seba očividne stvorení. A aj napriek tomu, že sa milujú, nie sú spolu.

Okolnosti a neprajnosť ich blízkych rozdelí dokonalú dvojicu, no ako už tušíš, láska sa nepozerá na nič. Ani čas, ktorý už prešiel. Trailer si môžeš pozrieť na tomto odkaze.

Pride & Prejudice

Pýcha a predsudok je ikonická klasika, ktorú musí vidieť (alebo lepšie i prečítať) každá z nás. Je dôkazom toho, že pravá láska si hľadala cestu bez ohľadu na to, v akej dobe či spoločenskej vrstve ľudia žili.

Aj keď boli manželstvá uzatvárané len z rozumu a pre majetok, niektorí za tú svoju skutočnú chceli naozaj bojovať. A áno, ešte nám ukáže, že predsudky treba občas zahodiť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife