Filmy o pravej láske
Instagram/prideandprejudiceig, Instagram/the.theoryof.everything

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

50 First Dates

Čo ak stretneš niekoho, kto si získa tvoje srdce, zažijete skvelé rande, no na druhý deň si ťa nebude pamätať?

Presne o tomto je tento film, ktorý ti ukáže, ako veľmi vytrvalý môže byť človek, ktorý bojuje o vzťah a pozornosť toho druhého, aj napriek tomu, že oveľa ľahšie by bolo nechať všetko tak. Lenže, keď cítiš, že je to pravá láska, spravíš čokoľvek.

Pretty Woman

Nesmrteľný filmový hit je azda najlepšou ukážkou toho, že láska si nevyberá. Nevieš, kedy ju postretneš, ani to, či bude stelesnená v človeku, s ktorým máš toho toľko spoločné.

Pretty woman je ukážkou toho, že keď sa zamiluješ, nezáleží na tom, čo na to povedia iní, či ťa budú ohovárať alebo sa ti smiať, že ten druhý nie je pre teba vhodný. Trailer si môžeš pozrieť tu.

How to Lose A Guy In 10 Days

Romantická komédia Ako prísť o muža za 10 dní v sebe nesie tiež silný odkaz. A to ten, že ak sa dvaja k sebe hodia, cit a vnútorný hlas to budú vedieť aj napriek tomu, že sa to obaja budú snažiť zamaskovať a zničiť.

Lenže to, čo je skutočné, sa nedá zakryť. A ani „malá“ zrada nezabráni tomu, aby si ľudia odpustili.

Along Came Polly

Riskni to s Polly je tiež starší film, no jeho myšlienka nikdy nezostarne. V tomto prípade uvidíš, že ak sa zamiluješ, dokážeš prekonať nielen spoločné prekážky, ale aj samu seba.

Možno sú dvaja ľudia odlišní a musia sa toho od seba naučiť veľa, no stojí to za tú snahu. Trailer si môžeš pripomenúť tu.

Ak miluješ romantické filmy a väčšinu z nich si aj videla, pokojne si otestuj svoje vedomosti v našom kvíze. Tento test preverí tvoje znalosti o obľúbených filmoch ako je Hriešny tanec, Pretty Woman či Zápisník jednej lásky, ktoré videla takmer každá žena aspoň raz v živote. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife