Zoznam dychberúcich filmov, z ktorých budeš mať husiu kožu aj po pozretí. Mysteriózny dej, ktorý skončí tak, akoby si naozaj nepredpokladala.

TRAFFIK

Romantická dovolenka dvoch ľudí sa zmení v peklo v momente, keď sa na pumpe zapletú s nebezpečným motorkárskym gangom, ktorý skrýva hrôzostrašné tajomstvo.

WHEN THE BOUGH BREAKS

Túžba po dieťatku vyvrcholí k najatiu náhradnej matky. Všetko prebieha hladko až kým si uvedomia, že náhradná matka ich dieťaťa nie je psychicky v poriadku.

FATAL AFFAIR

Úspešná právnička sa náhodne stretne s bývalým spolužiakom v novej firme. Dohodnú si stretnutie, no vtedy Ellie ešte nevedela, že nevinná večera so starým známym sa zmení na chorú posadnutosť.

BREAKING IN

Shaun zdelila krásny dom po svojom otcovi, do ktorého sa rozhodla na pár dní nasťahovať so svojimi dvoma deťmi. V dome ju už ale čaká nemilé prekvapenie v podobe nezvanej návštevy.

THE PLATFORM

Dvaja spoluväzni v najhoršom možnom väzení. Ich životy závisia na tom, na akom poschodí sa zobudia. A zobudia sa na jednom z najhorších.

A FALL FROM GRACE

Veľká láska s obrovským vekovým rozdielom skončí obvinením z vraždy. Jediné, čo ju môže spasiť je neskúsená právnička s minimálnou praxou.

THE GLASS HOUSE

Náhla smrť rodičov ich prinútila sa presťahovať k známym do luxusného domu v Malibu. No nie všetko je také dokonalé, ako sa zdá. Rodina Glass skrýva desivé tajomstvo.

THE HUNT

Skupina ľudí sa prebudí uprostred lesa. Pomaly začnú jeden po druhom zomierať. Až na Crystal.

YOU GET ME

Niektorí ľudia sa vedia zmieriť s odmietnutím a posunúť sa ďalej. V prípade Holly to tak nefunguje.

INVISIBLE MAN

Cecilia utečie z domu násilného a majetníckeho manžela. O pár dní sa dozvie, že spáchal samovraždu. Konečne sa jej uľaví, že sa od neho oslobodila. No jej muž mŕtvy ani zďaleka nie je.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.