Inšpirovala si sa naším článkom o činnostiach, ktoré by si mala robiť počas jesenných dní a vybrala si si seriálový maratón? Ak hľadáš vhodné seriály, od ktorých sa nebudeš vedieť odtrhnúť, máme pre teba pár tipov.

Aj my sme niekedy neodolali a pozreli sme si celú sériu za jeden deň. Alebo za pár hodín. Takže pozor, sú mega návykové! Niektoré sú už možno staršie a videla si ich, no seriál má vždy iné čaro, keď ho začneš pozerať od začiatku a všetky časti pozeráš zaradom bez nejakých väčších prestávok.

Lucifer

Jeden z našich najobľúbenejších seriálov vôbec. Aké šťastie, že Netflix zverejní všetky časti novej série naraz 🙂 Jedného dňa sa samotný diabol začne v pekle nudiť, a tak sa rozhodne, že sa pôjde pozrieť do Los Angeles. Tam sa ale spozná z detektívkou Chloe, ktorá ho začne robiť zraniteľným.

Modern Family

Klasická oddychovka, v ktorej možno spoznáš aj svoju vlastnú rodinu. Lebo takmer v každej rodine sa dejú úplne bizarnosti, pri ktorých až rozum zastáva. A najlepšie na takýchto seriáloch s väčším počtom sérií je, že môžeš pekne sledovať, ako hlavne mladší herci rokmi rastú a menia sa.

13 Reasons Why

Tento seriál by si mal pozrieť naozaj každý a odporúčaný je hlavne pre tínedžerov, ktorých sa to týka. Nikto nie je taký nevinný, než sa na prvý pohľad zdá a študenti si v škole musia prechádzať neraz hotovým peklom. A to môže dôjsť až do takého štádia, že si sami siahnu na svoj život.

The Good Doctor

Niečo z iného súdka, no autistického Shauna si určite hneď obľúbiš. Seriál pochádza od tvorcov Dr. Housa, takže sa môžeš tešiť na zaujímavosti zo sveta medicíny. Zaujímavejší je ale fakt, že aj človek, ktorý trpí chorobou, toho môže v živote dosiahnuť naozaj veľa. A neraz sa vďaka svojmu autizmu dostane do netradičných, no aj vtipných situácií.

This Is Us

Tento seriál ťa zaujme už od prvého dielu. Prelína sa v ňom minulosť s prítomnosťou a ty sa nebudeš vedieť dočkať rozuzlenia. Miestami sa budeš s hlavnými postavami smiať, inokedy ti zas vyjde slza. Každopádne ide o jeden z najkrajších seriálov, aké sme kedy videli.

How I Met Your Mother

Klasika, ktorá na tomto zozname nesmie chýbať. Málokedy počas života sa ti podarí natrafiť na priateľov, s ktorými to budeš ťahať dlhé roky a stále sa budete mať o čom baviť. Seriál plný zábavy, humoru, ale aj lásky a iných dôležitých vecí.

Stranger Things

Na záver to zakončíme týmto seriálom, ktorý sa hneď po vydaní stal veľmi obľúbeným. Veď kto by odolal záhadnej Eleven? V tomto seriáli ide tiež o priateľstvo, ktoré je veľmi dôležité. Keď sa k tomu pridá trochu sci-fi, nebudeš sa vedieť od neho odtrhnúť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.