facebook.com/Gilmore Girls, FRIENDS (TV Show)

Rozmýšľaš, aký seriál by si si pozrela a opustila ťa fantázia? Dnes pre teba nemáme tip na žiadnu novinku, ale na overené klasiky, ktoré nikdy nesklamú a aj keď sme ich už videli niekoľkokrát, môžeme ich pozerať stále dookola.

Výhodou je, že keď niektorý seriál sleduješ viackrát, môžeš si z neho vždy odniesť niečo nové. Niečo, čo si predtým možno prehliadla. Týchto 6 seriálov je našich asi najviac obľúbených a každá žena by ich mala vidieť minimálne raz. Preto minimálne, pretože veríme v to, že všetky si videla aj ty sama. Ktorý z nich je tvoj najobľúbenejší?

Ako som spoznal vašu mamu

Pri tomto seriáli vždy rady pozorujeme, ako sa v priebehu sérií menili herci a ako nám doslova pred očami dospeli. Asi každá žena by chcela mať svojho Teda, ktorý ju bude bezhranične milovať tak, ako on ľúbil Robin. Až kým nenašiel tú pravú lásku svojho života.

Teória veľkého tresku

Niekedy si musíš počkať naozaj dlho, aby sa chlap začal správať tak, ako by si chcela. Svoje o tom vie aj Amy, pre ktorú bol vzťah so Sheldonom obrovskou výzvou. Okrem toho sa ale v tomto seriáli môžeš aj čo-to naučiť.

Priatelia

Existuje vôbec niekto, kto by nemiloval Priateľov? Keď sme boli mladšie, asi každá chcela byť buď Monicou, Rachel alebo Phoebe. Ktorou si chcela byť ty?

Ženy z rodu Gilmorovcov

Ženy z rodu Gilmorovcov si pamätám ešte z čias, keď som chodila do školy a vždy poobede som sa tešila na nové časti. Rory má sny ako každé mladé dievča – chce sa dostať na dobrú školu, no keď jej život skomplikujú muži, už to nie je všetko také jednoduché.

Krok za krokom

Čo by si robila, keby si z ničoho nič mala novú rodinu a hneď niekoľkých nových súrodencov, s ktorými veľmi nevychádzaš? Z tohto rodinného seriálu si všetci môžu niečo odniesť. No najkrajšie je sledovať, ako sa napokon všetci zblížia a stane sa z nich jedna veľká šťastná rodina.

Zúfalé manželky

Na prvý pohľad môže všetko vyzerať dokonalo, no za dverami zatvorených spální to všetko vyzerá trochu inak. Seriál plný lásky, vzťahov, ale aj klamstiev a intríg. Vlastne taký bežný život takmer každej ženy. Preto je tak obľúbený. Ktorú manželku si mala najradšej ty?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife