Instagram/sweetmagnoliasfrance, Instagram/stylebysuttonn

Určite sa to stalo aj tebe. Za posledné dva roky si videla viac seriálov a filmov, než za celý život. Môže to byť spôsobené situáciou, ktorú vo svete máme, no môže byť to aj tým, že jednoducho miluješ seriály.

A ako správna žena by si tieto moderné a romantické seriály mala poznať. V najlepšom prípade by si o nich mala mať aj prehľad.

Emily in Paris

Tento americký seriál ťa musel (ak si ho videla) úplne prevalcovať. Hlavná hrdinka Emily, ktorú stvárnila Lily Collins, sa presťahuje do Paríža za prácou. Snaží sa v nej uspieť a ukázať to najlepšie zo seba, no problémy na seba nenechajú dlho čakať. A láska? Tá v Paríži musí byť.

Sladká Magnólia

Menej známy seriál, no mala by si mu dať šancu. Príbeh o troch kamarátkach, ktoré sú skúšané životom a majú veľké sny. Najväčší z nich je mať svoju vlastnú prevádzku spojenú s oddychovou zónou a wellness. Počas jeho budovania sa však stretnú s mnohými problémami.

Dash a Lily

Toto je vianočný seriál, no mala by si ho poznať. Keď chceš sladké potešenie, je ideálny. Hlavný hrdina Dash nenávidí Vianoce a Lily mu tajne pomôže s tým, aby sa do nich zamiloval. Ona sa však zamiluje do neho a vydá sa tak na dobrodružnú „cestu“ za láskou.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife