instagram.com/emilyinparis

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Určite si zachytila ošiaľ, ktorý sa rozpútal okolo seriálu Emily in Paris, ktorý mal premiéru na Netflixe 2. októbra. Na vlastné oči som sa chcela presvedčiť o tom, či je celé to haló také opodstatnené a môžem ti povedať, že ÁNO JE.

Nechcem teraz preháňať, ale tento seriál si určite hneď zamiluješ. Ja som ho pozrela za dva dni (z toho prvý deň som stihla len dve časti 😀 ). Emily in Paris má len 10 epizód v trvaní okolo 25 minút, takže áno, pozrieš si ho veľmi rýchlo. Každá časť totiž skončí tak, že ťa to bude nútiť zapnúť ďalšiu.

Najradšej by som ti vyrozprávala všetko, čo sa v seriáli stalo, no nechcem ti pokaziť prekvapenie. 🙂

Ide o seriál, pri ktorom dokonale vypneš, odreaguješ sa a ešte sa aj zabavíš. Ideálne na súčasné časy, kedy nás z každej strany zahlcujú negatívne správy.

A o čom teda seriál Emily in Paris je?

Emily žije v Chicagu, kde pracuje v marketingovej firme. Dostane však životnú (a pracovnú) príležitosť presťahovať sa na rok do Paríža. Háčik je však v tom, že po francúzsky vôbec nevie. A priateľa (skoro snúbenca) má doma v Amerike.

A prečo by si si tento seriál mala pozrieť? Čo všetko môžeš očakávať?

Paríž

Neviem ako ty, ale ja Paríž naozaj milujem, od detstva to bolo moje vysnívané mesto. Takže lokalita je úžasná. V záberoch budeš vidieť svetoznáme pamiatky, ale aj bežný francúzsky život. Ak by si dostala podobnú ponuku, určite by si neodmietla v takomto meste žiť.

Fashion

Paríž je mestom módy a nielen Emily, ale aj všetky ženy sa obliekajú trendy. Môžeš sa tak tešiť na desiatky rôznych zaujímavých outfitov.

Vzťahy

Emily je v meste plnom romantiky, no priateľa má doma v Chicagu. A pritom v Paríži je plno nádherných mužov, ktorí by ju chceli získať. Vzťahy sú vždy komplikované a Emily si to vyskúša na vlastnej koži.

Nie je to len o chlapoch, ale aj o priateľstvách. Keď sa ocitneš v cudzom meste, máš pocit, že nemáš vôbec nikoho. No Emily si prekvapivo rýchlo dokázala urobiť niekoľko priateľov, ktorí vždy stáli pri nej.

Instagram

Keď prišla Emily do Paríža, mala len pár sledovateľov na Instagrame. Vďaka dianiu v meste sa však toto číslo vyšplhalo poriadne vysoko. Aj keď je to možno povrchné, určite každá z nás aspoň v kútiku svojej duše túži po niečom takom. Aby si sa stala obľúbenou influencerkou.

Humor

Večne usmiata Emily zažije v Paríži množstvo vtipných zážitkov, aj keď pri niektorých jej spočiatku nebude do smiechu. To však nemení nič na tom, že pri tomto seriáli sa určite dobre pobavíš.

Tak čo povieš, dáš tomuto seriálu šancu? A ak si ho už videla, ako sa ti páčil? 🙂

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife