Instagram/lucifernetflix, thecrownnetflix

Pozrela si už všetky filmy, ktoré patria k Vianociam a už ťa nebaví sledovať ďalšie? Máme pre teba 7 obľúbených seriálov, ktoré sú tak návykové, že sa od nich nebudeš vedieť odtrhnúť. Ideálne práve na toto sviatočné obdobie, kedy máš dostatok voľného času.

Manifest

Predstav si, že by si sa vrátila z dovolenky, ibaže lietadlo, ktorým si pristála, bolo 5 rokov stratené a všetci pokladali pasažierov za mŕtvych. No oni vyzerajú presne rovnako, ako keď do lietadla nastúpili. Po návrate sa začnú diať zvláštne veci a cestujúci z letu 828 sa snažia prísť na to, čo sa s ich lietadlom stalo.

Money Heist

El Profesor naplánoval najväčšiu lúpež v histórii Španielska a využil pritom 8 ľudí s mimoriadnymi schopnosťami. V súčasnosti ide o jeden z najsledovanejších seriálov vôbec a už po pár častiach budeš mať pocit, že nemôžeš prestať pozerať.

Koruna (The Crown)

Zaujímalo ťa niekedy, aký život musela prežiť kráľovná Alžbeta II.? V tomto seriáli sa dozvieš všetko od jej mladosti, aj to, ako vychádzala s princeznou Dianou. Aj keď ťa takýto žáner možno nezaujíma, daj tomu naozaj šancu.

Lucifer

Tento seriál sme možno odporúčali už viackrát, ale jednoducho patrí k tým najlepším. Nájdeš v ňom naozaj všetko – drámu, lásku, komédiu a aj trochu fantasy.

Dobré miesto (The Good Place)

Elleanor sa prebudí a zistí, že umrela a teraz sa nachádza na dobrom mieste. Ibaže ona tam nepatrí, pretože nebola zrovna najlepším človekom. Spozná sa s ďalšími zaujímavými ľuďmi a spolu sa snažia prísť na to, čo všetko ich na dobrom mieste čaká.

The Umbrella Academy

Jedného dňa sa nevysvetliteľne narodí dieťa 43 ženám, ktoré ani nejavili známky tehotenstva. Sedem detí s nadprirodzenými schopnosťami si adoptuje výstredný miliardár. Po rokoch sa spoja, aby vyriešili jeho tajomnú smrť.

 

Ako predávať dro*y cez internet (rýchlo)

Moritz sa snaží získať späť svoju frajerku, ktorá sa po roku strávenom mimo krajiny s ním rozišla. Vrátila sa však úplne iná a on zistil, že sem-tam užije zázračnú tabletku, po ktorej sa cíti šťastne. Chce si ju získať tak, že jej takéto tabletky zoženie. Napokon z toho rozbehne výnosný biznis, z ktorého niet cesty von.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife