Vzťahy s bývalými partnermi bývajú naozaj rôzne. Ak máš s tým svojím priateľský vzťah alebo o ňom netušíš naozaj nič, gratulujeme ti. Keď však tvoj ex robí hustú atmosféru a pri spomienke na neho cítiš sklamanie, hnev či smútok, ver, že nie si jediná.

To, ako sa človek správa aj v tomto smere závisí od jeho osobnosti. Zisti, ktorí muži patria k najhorším bývalým podľa toho, v akom znamení sa narodili.

Ryby

Muž narodený v tomto znamení je taký večný rojko – je to citlivý človek, ktorý sebou nechá častokrát manipulovať a radšej je ticho, než by vyjadril svoj názor na plné hrdlo. Na ženu sa citovo uviaže a verí v nekonečnú romantickú lásku. Keď ho však necháš, všetko to v ňom exploduje.

Bude ťa psychicky aj citovo vydierať, len aby ťa dostal späť. Slzy, krik, plač, prosenie, milión správ a telefonátov – na to všetko sa priprav. Bude tak otravný, že sa pred ním budeš musieť dlhú dobu skrývať.

Škorpión

Muž narodený v znamení Škorpióna je známy sukničkár.Všetko robí s energiou a vášnou, a rád preháňa. Ak sa dostane do vzťahu, utečie z neho pri prvom malom probléme. Nedokáže totiž riešiť veci vyrovnane a s chladnou hlavou. Neznesie prehru, takže kopačky jeho egu nepomôžu.

Stane sa z neho ten typ ex, ktorý sa bude tváriť ako veľký frajer, no nebude sa báť poriadne ťa poohovárať, aby z teba spravil strigu a kryl si tak svoj chrbát. Neprizná, že niečo zlé bolo aj na ňom.

Váhy

Muž v tomto znamení si svojím pokojom a eleganciou získa každú ženu. Miluje však flirtovanie a v oblasti vzťahov je veľmi nerozhodný. Ak sa stane tvojím ex, nikdy nevieš, čo od neho budeš môcť čakať. Buď bude tým, ktorý sa ti bude „nenápadne“ snažiť vtrieť do pozornosti alebo vymyslí krutú pomstu.

Šikovne si o tebe povymýšľa veci, ktoré budú znieť pravdivo, keďže nezabudne na žiaden detail (inak, je to skvelý klamár, takže mu všetci uveria). Keď raz pošpiní tvoju povesť, nikdy sa toho nezbavíš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.