instagram/couple

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vzťahy majú svoje prirodzené kroky, ktoré postupom času prichádzajú. Jedným z tých prvých, po ktorom viete, že už je to viac ako len povrchný vzťah, je vyjadrenie si lásky. Keď vyslovíte slová ako ľúbim či milujem, nevezmete ich späť. A veľa vecí sa zrazu zmení.

City budú silnejšie

Aj keď si ho vo vnútri milovala skôr, ako si to priznala, až po tom, čo to povieš nahlas zistíš, že city môžu byť ešte silnejšie. Ak ti tie slová opätuje, tvoje srdce sa rozbúši a naplní šťastím, o ktorom si ani nesnívala. Keď si poviete ľúbim ťa, uvedomíte si, že je to naozaj a začnete byť pre seba prioritou, starať sa o seba, a každým dňom to bude iba rásť.

Zhodíte masky

Keď viete, že k sebe cítite to isté, viac sa nemusíte na nič hrať. Prestanete sa snažiť robiť dojem, len aby ste si toho druhého udržali. Budete sami sebou, pretože viete, že sa milujete aj s chybami. Už žiadna hra, žiadne tajomstvá.

Budete jeden tím

Keď si s partnerom na jednej vlne, je to akoby si mala po boku svojho najlepšieho kamoša. Budeš stáť za ním, pretože vieš, že on to isté spraví pre teba. Viete, že sa milujete a preto ste tím, ktorý hrá proti svetu ruka v ruke. Začnete spolu držať v každej chvíli, v malých i veľkých problémoch a jeden druhému budete absolútne dôverovať. Pretože teraz už môžete.

Príde aj strach

Pravdou je, že s láskou prichádza aj strach. Čím je väčšia ona, tým viac rastie aj on. Pretože si zrazu uvedomíš, že si šťastná a milovaná, no jedného dňa o to môžeš prísť. A to ťa vydesí. Strach z toho, že tie slová nemyslel vážne. Strach z toho, že jeho pocity sa vytratia. Ale to je prirodzenou súčasťou vzťahu, v ktorom ti na niekom skutočne záleží.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating