Viem, občas je to so mnou ťažké. Viac než ťažké. Nedávam ti ani najmenšiu nádej, že raz by som bola tvojou.

Ale prosím, nevzdaj sa ma.

Ukáž mi, že ti stojím za to, aby si o mňa bojoval. Prosím, nebuď len ďalší, ktorý to vzdá hneď ako vidí, že to je čo i len trochu ťažké.

Ukáž mi, že si mužom, na ktorého som celý život čakala. Že si ten, ktorý vnesie do môjho života svetlo. Že si ten, pri ktorom nebudem musieť uvažovať či by ma niekto mohol milovať viac. Prosím, ukáž mi aké to je, keď ťa niekto bezpodmienečne miluje. Prosím ukáž mi, že ti môžem veriť, že ti môžem dať celé svoje srdce bez strachu, že bude zneužité.

Prosím, bojuj a ja ti dám všetko, čo som doteraz nedala nikomu inému.

zdroj: pexels.com

Sľubujem ti, že ak budeš bojovať a ukážeš mi, že ma naozaj miluješ, že ti naozaj na mne záleží, budeš tým najšťastnejším mužom na zemi. Dám ti všetku lásku, ktorú som doteraz strážila iba pre teba. Budem ženou, ktorá urobí všetko pre to, aby videla úsmev na tvojej tvári. Budem v teba veriť a podporovať ťa v tvojich snoch. Ukážem ti aj tie najtajnejšie zákutia svojej duše a s radosťou a láskou budem objavovať tie tvoje. Dám ti domov, do ktorého sa vždy rád vrátiš.

Ukážem ti, že nie som ani ako jedna z tých, čo si poznal predo mnou. 

Budem si ťa vážiť ako muža, ktorý sa nevzdal napriek tomu, že to bolo ťažké. Budem na tebe obdivovať tvoju silu dennodenne vstať a kráčať do práce, ktorú možno ani nebudeš mať rád len preto, aby si zabezpečil a ochránil svoju rodinu. Budem si vážiť všetko to, čo ja ako žena by som bez teba nedokázala.

Budem milovať to, že môžem byť ŽENOU, vďaka tomu, že ty si MUŽOM. 

Ale prosím, najskôr mi ukáž, že presne takýmto mužom si.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.