milovanie

Si vo vzťahu a uvažuješ nad tým, koľko milovania je optimálne, aby ste boli obaja spokojní? Nemusíš sa báť. V dnešnom článku sa dozvieš odpoveď. Síce s*x nie je všetko, pravda ostáva, že aj milovanie sa podpisuje na kvalite vzťahu.

Raz do mesiaca, raz do týždňa alebo denne, či nebodaj niekoľkokrát za deň? Každý z nás má iný apetit. Avšak koľkokrát je málo a koľko v poriadku na to, aby sme si dokázali udržať pekný vzťah?

Bedbible priniesol prekvapivé výsledky analýzy, do ktorej sa zapojilo viac ako 70-tisíc respondentov od roku 1986 do roku 2021. Ide o najväčšiu štúdiu s*xuálnej frekvencie párov.

25 % z nich odpovedalo, že je pre nich normálne, ak sa milujú raz za týždeň. Druhú skupinu tvorilo 16 % párov a tí odpovedali, že majú s*x 2-3x za týždeň. Taktiež sa však našli aj páry, presne 19 %, ktoré tvrdili, že sa milujú len 2-3x za mesiac.

Ako teda určite rozumieš, množstvo milovania vo vzťahu je veľmi individuálne. Dôležité je, aby ste boli s partnerom spokojní. Od intímneho života sa totiž odvíja aj bežné fungovanie vzťahu – pokiaľ je všetko v poriadku, dokážete spolu vychádzať pekne. No ak niečo škrípe alebo partnerovi niečo prekáža, vyhodí ti to na oči každú vašu hádku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating