instagram/charlyjordan

Myslíš si, že nemôžeš byť úžasná so svojimi chybami. Ale poviem ti tajomstvo: Ty si úžasná. Aj so svojimi chybami, dobrými aj zlými vlastnosťami. Práve oni z teba robia dokonale – nedokonalú osobu. Si jednoducho prekrásna.

Ako by si nemohla byť úžasná?

Ako by tvoje telo nemohlo byť prekrásne a úžasné? Drží tak nádherné telo, bez ohľadu na jeho váhu či tvar. Pod jemnou kožou, kosťami, ktoré je badať na bedrách ci hrudníku, skrývajú a chránia to cenné, vďaka čomu žiješ a ja sa na tú všetku nádheru môžem pozerať. Na ten úžasný súlad svalov a kostí, na to, ako sa smeješ. A ty vieš, že úsmev je ten najkrajší šperk, aký môže zdobiť tvoju tvár.

Cítiť, že dýchaš, že ti v hrudi búši srdce, a z tvojho hrdla vychádza ten nádherný hlas, vďaka ktorému dokážeš vysloviť všetky tie hlboké myšlienky, ktoré ti víria hlavou. Ako by som sa na túto vznešenú nádheru nemohla pozerať s obdivom? Do tvojich očí, ktorými vnímaš krásu sveta a ktorými prijímaš pravdu, bolesť aj nekonečnú lásku. Tie oči, ktoré mi podlomia kolená hoc i kvapkou slzy.

Tvoja povaha, tvoja najčírejšia verzia seba samej – nechcem, aby si sa zmenila. Prosím, nemeň sa kvôli nikomu. Nikto iný okrem teba samotnej ti nemá čo vravieť, aby si sa zmenila.

Váž si samú seba, svoje telo, svoju povahu aj to, ako sa dívaš na tento svet.

Ďakujem, že si sama sebou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife