Na základe charakteristiky tvojho znamenia si musíš nájsť takýto mužov, aby to bola šťastná a pravá láska. 

Ryby:

Na ryby je veľmi ťažké zapôsobiť. Musíš byť s niekým, kto s tebou dokáže udržať krok, kto chápe tvojim vysokým štandardom a kto vedie intelektuálne rozhovory.

Baran:

Baran sa veľmi ľahko unudí. Musíš byť s niekým, kto plní tvoj život prekvapeniami, dobrodružstvami a adrenalínom.

Býk: 

Býk je vďačný za všetko, čo má v živote. Potrebuješ niekoho, kto ti ukáže, že si veľmi dobrý človek. Niekoho, kto si ťa bude vážiť tak ako ty jeho.

zdroj: pexels.com

Blíženci:

Blíženci majú zlaté srdce. Potrebuješ niekoho, kto ti vráti a dá rovnakú lásku ako dávaš ty. Buď s niekým, kto roztopí tvoje srdce.

Rak:

Rak miluje ľudí úprimne. Potrebuješ niekoho, kto bude tvoje srdce ochraňovať tak veľmi, akoby chránil to svoje.

Lev:

Lev je veľmi sympatické znamenie a veľmi empatické znamenie. Musíš byť s niekým, kto ti dá viac, ako dáš ty všetkým. Buď s niekým, kto ťa zahrnie láskavosťou.

zdroj: pexels.com

Panna:

Znamenie panna je veľmi perfekcionistické. Rada robíš všetko najlepšie ako sa dá. Musíš byť s niekým, kto ti ukáže, že svet je nedokonalý a tak to proste chodí. Kto ti ukáže lásku, aj keď nie je dokonalá.

Váhy: 

Váhy milujú harmóniu a dobré ľudské vzťahy. Musíš byť s niekým, kto ti prinesie do tvojho života šialenstvo a chaos, pretože v tvojom pokojnom a usporiadanom živote tajne hľadáš niekoho, s kým by si sa cítila nažive.

Škorpión:

Škorpión je veľmi dôveryhodný človek. Musíš byť s niekým, na koho sa dá spoľahnúť počas veľkej núdze. Musíš byť s niekým, kto obnoví tvoju vieru vo vernosť.

zdroj: pexels.com

Strelec:

Strelec je plný života, smiechu a energie. Musíš byť s niekým, kto sa s tebou stotožňuje, kto bude ako ty.

Kozorožec:

Kozorožec je veľmi zodpovedné znamenie. Musíš byť s niekým, kto ti ukáže, že je dobro aj v tom, že si od práce oddýchneš.

Vodnár:

Jedno z nezávislých znamení je určite vodnár. Musíš byť s niekým, kto bude vedieť, že sa pri tebe môže cítiť bezpečne. Musíš byť s niekým, kto ti dá zároveň slobodu a úprimný vzťah.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.