instagram/queen.plackova

Problémy vo vzťahu neobchádzajú ani páry, ktoré vyzerajú ako dokonale šťastné. Svoje o tom vie aj Zuzana Strausz Plačková, ktorá si s manželom Reném dnes v noci zažila krízu, ktorú však, keďže sú známymi menami, sledovali tisíce ľudí.

René a Zuzana odleteli pred pár dňami do Chorvátska na očakávaný festival, kde sa zabáva množstvo ľudí. Voda, drinky, hudba a tanec sú tu jedinou náplňou dňa, čo bolo vidieť aj na instagramových príbehoch zúčastnených. Aj Strauszovci sa dobre bavili, i keď René alkohol nepije. A to môže byť jedným z dôvodov, prečo nastala dráma.

Kým sa na festivale konala veľká párty, on sa rozhodol z ostrova odísť. Zaplatil si taxík, ktorý ho za 1000 eur odviezol okamžite domov. A to nebolo všetko.

Ľudia si okamžite všimli, že si svoju manželku vymazal zo sledovaných na Instagrame a taktiež odstránil aj ich spoločné fotografie, zatiaľ čo ona pokračovala v zábave na párty. Niet sa čomu čudovať, že ho potom zaplavili rôzne správy, komentáre a otázky o tom, či sa rozišli.

Obaja však viac nič nepovedali, až neskôr sa k celej „kauze“ vyjadrila samotná kráľovná slovenského Instagramu. Najprv len pridala príbeh o tom, že k dnešnému svetovému dňu bozkávania by mala ísť za manželom. Potom sa už musela vyjadriť jasnejšie, keďže ju ľudia bombardovali správami.

zdroj: instagram/queen.plackova

Ja môjho muža milujem najviac na svete a to, že sa občas pohádame, je bežné v každom vzťahu, ale nemení to nič na tom, že sa milujeme,“ dala jasne najavo, že takéto veci sa dejú bežne a naozaj si tým prejde každý pár.

Príbeh pred týmto sa zverila, že René chcel už ísť domov, no jej to v čase zábavy nepripadalo ako riešenie. Tým, že uznala, že mal jej manžel pravdu, ukázala, že vo vzťahu je dôležité priznať si chyby a riešiť problémy, nie pred nimi utekať.

Momentálne je už na ceste za Reném na Slovensko, s ktorým už roky tvoria stabilný pár a aj toto je dôkazom, že ho skutočne ľúbi.

zdroj: instagram/queen.plackova

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News