Instagram.com/separ__dms, Instagram.com/hideoutfestival

Leto a prázdniny sú v plnom prúde a mladí ľudia sa aj napriek panujúcej pandémii a obmedzeniam chcú baviť a užiť si roky mladosti, ako najlepšie vedia a môžu. Kontrafakt a Separ tento rok však odohrajú svoj koncert nie len na Slovensku, ale aj pri „slovenskom mori“ v Chorvátsku. Veľká párty sa totižto chystá na kamenistej pláži ostrova Pag. 

To, že na Zrće sú tie najlepšie párty a stretávajú sa tam ľudia z rôznych krajín je jasné nie len v Chorvátsku, ale na pretancované noci sa tešia ľudia takmer z celej Európy. Práve dnes začala na ostrove Pag, na najznámejšej párty pláži, festival aj so slovenskými interpretmi. Koná sa od 3.7 – 6.7.2021, po dodržaní všetkých podmienok a prísnych opatrení. Tento 4-dňový prísun hudby a zábavy s poprednými česko-slovenskými interpretmi zaujal, okrem nadšencov a priaznivcov Separa či Kontrafaktu, aj známych slovenských influencerov.

Včera na svoj Instagram pridala fotky Bianka Rumanová, ktorá sa spolu s kamarátkou, influencerkou, Kikou Ďurišovou rozhodli o spontánny výlet práve na ostrov Pag. 

instagram.com/kika.durisova
zdroj: instagram.com/kika.durisova

Priamym letom tam odletela aj slovenská queen, Zuzana Plačková, aj spolu s najbližšími priateľmi. O zábavu budú mať určite všetci postarané, keďže jej zamestnanec, Denis Drotár, sa na Zuzkinom Instagrame objavuje čoraz častejšie a vyzerá to, že je poriadny šouman. 🙂

Na Zrće festival sa chystajú aj české influencerky, ako Veronica Biasiol či moderátorka Oktagonu Kateřina Klinderová, známa pod prezývkou Kundosaki.

instagram.com/veronicabiasiol
zdroj: instagram.com/veronicabiasiol

Okrem Kontrafaktu vystúpi na festivale aj Nobody, Smack, Separ, Mike Candys, Dj EKG, Mairee a iní. Opatrenia, ktoré zverejnili na svojom Instagrame priamo usporiadatelia sú však totožné s opatreniami na vstup do Chorvátska. 

Si už aj ty na ceste na tento vychýrený festival? 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News