Vlastným meno Beyoncé Giselle Knowlesová-Carterová, uff, poriadne dlhé meno, nečudo, že si to skrátila a dnes ju zvyšok sveta pozná najmä ako Beyoncé alias Queen Bey. Americká speváčka, skladateľka a dokonca i príležitostná herečka, ktorá svoju kariéru naštartovala ešte vo svojich detských časoch, kde vystupovala v rôznych speváckych a tanečných súťažiach, hlási opäť ďalšiu veľkú novinu!

Ak teda aj ty patríš medzi veľkých nadšencov tejto temperamentnej krásky s poriadne ženskými krivkami, máš sa na čo tešiť! Jej nový album je už na ceste a onedlho si ho môžeš vypočuť i pozrieť. Kým sa tak však stane, zatiaľ tu máme pre teba jej nový trailer, s ktorým medzi prvým prišiel portál volture.com.

Len pred pár dňami Beyoncé predstavila nový trailer k jej tajnému projektu Black Is King. ktorý predstavuje vizuálny film k jednému najúspešnejšiemu animovanému filmu od Walt Disney Lion King, čo po na šom si môžeš preložiť ako Leví kráľ! Mnohí boli názoru, že speváčka sa inšpirovala populárnym britským sci-fi televíznym seriálom spoločnosti BBC Doktor Whoo. Ale nakoniec sa zistilo, že nie je tomu tak, a ako sme ti už písali vyššie, celý album je ladený atmosférou z rozprávky Leví kráľ.

Príbeh lásky, zrady identity pričom ho po celý čas sprevádzajú jeho predkovia. Cesta mladého kráľa, ktorý hľadá svoju vlastnú korunu života. Tak aj na takéto hlboké myšlienky sa môžeš tešiť v novom albume divy.

Síce veľa detailov ešte nie je sprístupnených pre širokú verejnosť, ale čo ti môžeme napísať s istotou je, že samotná Beyoncé prehlásila, kedy jej „zlatíčko“ bude oficiálne vonku. A ver, že to bude čochvíľa!

Už 31. júla bude sprístupnený pre nás jej večných fanúšikov. Preto neváhaj a klikni na video, ktoré nájdeš nižšie. Určite to stojí za videnie, je to naozaj niečo nové, čo sme ešte u tejto umelkyni nemali možnosť vidieť. Tak, čo, si nadšená?

Zdroj: volture.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.