Posledné štyri dni sa v Chorvátsku niesli v duchu poriadnej zábavy. Na Zrće sa konal festival, kde vystúpili aj poprední slovenskí umelci a nechýbali, samozrejme, ani známe mená, ktoré sa chceli zabaviť. Medzi nimi aj kráľovná a kráľ Instagramu, manželia Zuzana a René Strauszovci, pre ktorých tento výlet priniesol aj menšie problémy.

Všetko začalo tým, že sa René vo svojich príbehoch na Instagrame pýtal, či sa niekto nechystá z ostrova Pag domov na Slovensko. Túto otázku položil v čase najväčšej zábavy, kedy sa na pódiu mali objaviť Separ, Rytmus alebo DJ Mairee. Len chvíľu na to už informoval fanúšikov o tom, že si vybavil taxík. Cesta na Slovensko ho vyšla neuveriteľných 1 000 eur, čo bežný Slovák zarobí za celý mesiac.

zdroj: Instagram/rene.rendy

Zjavne počas cesty taxíkom zverejnil René fotku z Chorvátska, kde bol aj so svojimi kamarátmi. „Ešte jedna fotka zo včera a nestalo sa nič kamaráti, všetko je ok, len som si uvedomil pár vecí a mám to v pi*i už všetko, pekný večer,“ napísal René v pondelok večer na svojom Instagrame. V utorok v skorých ranných hodinách už bol doma na Slovensku, zatiaľ čo jeho maželka pridávala storky zo zábavy.

To, že odišiel z Chorvátska bez svojej ženy Zuzany by možno bolo aj v poriadku, no najdivnejšie na všetkom je, že ju prestal sledovať na Instagrame a dokonca si vymazal z profilu všetky ich spoločné fotografie.

A čo na to Zuzana? Jediné, čo k celej záležitosti prezradila, bol komentár pod jej príspevkom, že keď človek nepije, tak ho to nebaví. Pravdepodobne ide len o krátkodobý skrat, ktorý sa vo vzťahu sem tam pritrafí. Veríme, že si to obaja vyriešia s chladnou a predovšetkým triezvou hlavou. Veď nie zbytočne sa hovorí, že ráno múdrejšie večera alebo láska hory prenáša. 🙂

zdroj: Instagram/queen.plackova

Zdroj: Instagram/rene.rendy, Instagram/queen.plackova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.