Paul Wesley, inak známy Stefan Salvatore, sa ocitol na fotografií s dvomi ženami. Na tom by nebolo nič zvláštne, no niečo ich spája – láska. Nina Dobrev stvárnila jeho bývalú milenku z Upírskych denníkov a Ines de Ramon je aktuálna partnerka Paula Wesleyho. Ako spolu vychádzajú jeho dve osudové ženy?

Nina, predstaviteľka Eleny, uverejnila na svoj instagramový profil novú fotografiu. Nachádza sa na nej s bývalým hereckým kolegom a jeho partnerkou. Atmosféru im spríjemňovali aj dva psy, a preto do popisu uviedla: „Starého psa novým trikom nenaučíš.“

Napriek tomu, že Nina a Paul spolu trávili množstvo času na scéne, majú medzi sebou priateľské vzťahy a obaja sú v súčasnosti šťastne zadaní. A keby len to. Ines de Ramon kompletne ukradla Paulovi srdce, a tak sa rovno zobrali. Podľa informácií portálu The Daily Mail tvoria manželský pár od roku 2019.

Paul Wesley zažil v láske mnohé sklamania. Musel si prejsť rozvodom s herečkou Torrey DeVitto. Nevyšlo mu to ani s jeho kolegyňou Phoebe Tonkin, ktorá sa tiež ocitla v Upírskych denníkoch alebo v The Originals. Tvorili pár štyri roky, no aj oni sa rozhodli pre separáciu. Následne mu učarovala Ines a Paul sa odhodlal ísť opäť do manželstva.

Šťastná je aj Nina Dobrev. Koncom mája sme informovali, že nadviazala nový milostný vzťah so športovcom Shaunom Whitom. Strávili spolu celú karanténu a vďaka tomu v sebe objavila ďalší talent. Viac sme o tom informovali v tomto článku.

View this post on Instagram

Joyeux Anniversaire mon amour ♥️

A post shared by ines drmn (@inesdrmn) on

Zdroj: The Daily Mail

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.