instagram.com/nina

Známa herečka zo seriálu Upírske denníky (The Vampire Diaries) zverejnila na svojom instagramovom profile fotografiu s jej novým objavom.

Je ním Shaun White, úspešný športovec, ktorý trikrát získal zlatú medailu na Zimných olympijských hrách. Čím si však získal Ninino srdce?

Odpoveď na túto otázku vie najlepšie zaľúbený párik. Musí ju mať však skutočne rád, keď jej dovolil, aby sa nožnicami dotkla jeho vlasov. Správne, Nina počas karantény možno objavila nové povolanie a bude z nej kaderníčka. Svojmu partnerovi sa pokúsila zlepšiť frizúru a vôbec to nevyzerá zle!

View this post on Instagram

Adding to resume: hairdresser ✂️

A post shared by Nina Dobrev (@nina) on

Známy snoubordista sa na svojom instagrame tiež pochválil výsledkom a malo by sa uznať, že jeho partnerka je naozaj zručná. Samozrejme, ťažko sa dá zastúpiť kvalitného barbera, ale aj láska dokáže spraviť divy.

Koniec-koncov, určite je na tom momentálne lepšie ako predtým. Vyzerá to tak, že táto dvojica trávi spolu množstvo času počas karantény. Majú tak možnosť lepšie sa spoznať, prejaviť si lásku alebo zlepšovať svoju kreativitu, čo sa Nine zatiaľ veľmi podarilo.

View this post on Instagram

I see absolutely no resemblance … 😆

A post shared by Shaun White (@shaunwhite) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News