párik z farmy

Párik z Farmy 14 sa teší z krásnej novinky. Mišo a Dagmar zmenili plány a chystajú sa posunúť vzťah na vyšší level. Pochválili sa tým v relácii Život po Farme na platforme Voyo.

Počas pobytu na statku poslednej série reality šou Farma, vznikli rovno tri páry, ktorým to funguje aj po skončení hry.

Zamilovali sa do seba Alex so Šimonom, Tamás so Saškou a Mišo s Dagmar, ktorá svoje pocity chcela najprv ignorovať. Dokonca priamo počas natáčania povedala, že s východniarom po skončení Farmy neplánuje zostať. Napokon je však všetko inak, o čom sme ti písali v nedávnom článku. Teraz chcú dokonca svoj vzťah posunúť na vyšší level.

Exfarmári v Let´s Dance
zdroj: Instagram/farma.markiza

Párik z Farmy sa teší z krásnej novinky

Nielen Šimonovi a Alex to po Farme funguje a plánujú spoločnú budúcnosť.

Aj Michal s Dagmar chcú posunúť svoj vzťah na vyššiu úroveň. A to aj napriek tomu, že fanúšikovia si nedávno všimli, že východniar je zrejme do Češky zamilovaný viac ako ona. On totiž na svojom Instagrame zverejňuje ich spoločné fotky jedna radosť, zatiaľ čo ona vôbec.

Napriek špekuláciám fanúšikov, posledná časť relácie Život po Farme svedčí za všetko. Joe Trendy tam najnovšie vyspovedal Dagmar a Michala, ktorý sa chce presťahovať do Česka, aby mal svoju milovanú bližšie pri sebe.

Dagmar a Michal
zdroj: Instagram/farma.markiza

„Príde niečo nové, však veľmi chceš ísť do Česka, som tak počula,“ potešila sa Dagmar. „Budem to musieť nejako poriešiť, lebo to je ďaleko, ale možno, že do Bratislavy. Stretneme sa niekde na polceste,“ prezradil Mišo, ktorý by zrejme najradšej ostal na Slovensku kvôli synovi.

A práve to mal byť pre Dagmar problém, nad ktorým rozmýšľala ešte pred kamerami na statku. Bála sa totiž, že by jej jeho bývalá manželka mohla robiť problémy. Zdá sa však, že po finále sa napokon všetko vyriešilo a párik z Farmy dokonca plánuje aj spoločnú budúcnosť. 

Zdroj: Voyo/Život po Farme

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News