Alex a Šimon

Bude z toho vážny vzťah? Markizácka reality šou sa blíži ku koncu a jej fanúšikovia sú zvedaví aj na to, ako súťažiaci žijú v reálnom svete. Nepochybne tipujú aj na to, či im vydržia vzťahy, ktoré na statku vznikli. Farmár Šimon, do ktorého sa tam zahľadela nejedna žena, prezradil na Instagrame svoje plány do budúcnosti.

21-ročný Šimon Koleň mal spočiatku blízko k Giuliane, no žiaden vzťah z toho nevznikol. Najmä po nočnom incidente, po ktorom sa od seba radšej vzdialili. Šancu tak dostala 22-ročná Alexandra Mináriková, s ktorou tam oficiálne potvrdili svoj vzťah. Mladá láska však teraz musí čeliť realite.

Šimon sa však páči ale aj farmárke Alex.
zdroj: instagram/farma.markiza

Farmár Šimon je zamilovaný až po uši

Dvojica, ktorá počas šou stihla aj porušiť pravidlá tým, že sa odobrala do lesa bez mikrofónov, si pred kamerami stihla vyznať lásku. Lúčenie po tom, čo šikovný a pracovitý mladík musel súťaž po neúspešnom dueli opustiť, bolo plné sĺz. Po vyradení z hry na sociálnej sieti prezradil, či to s Alex myslí vážne.

S Alex plánujem stále ostať, teším sa na ňu, keď sa vráti. Určite plánujem s ňou aj bývať, takže nejaký spoločný život,“ vyjadril sa na videu, ktoré si môžeš pozrieť nižšie. Otázka padla dokonca už aj na svadbu!

Šimon a Alex
zdroj: Instagram/farma.markiza

Takto ďaleko sa nepozerám, ale určite to nie je vylúčené, pretože ju naozaj ľúbim,“ vyznal svoje city blondínke, s ktorou sa spoznal na statku.

Zdroj: Instagram/farma.markiza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News