Dagmar z Farmy
Instagram/farma.markiza/dagmara_key

Držala sa pri ňom iba preto, aby sa s ním dostala čo najďalej? Michal Mošpan patrí k favoritom na výhru v tohtoročnej sérii Farmy. Na statku je jedným z troch chlapov, ktorí si tam našli aj partnerku. Dagmar ich vzťah popísala jasne už na začiatku, no v najnovšom rozhovore pre Markízu, potvrdila zmenu.

35-ročný Michal sa do 31-ročnej Dagmar Kubinovej zahľadel už na prvý pohľad. Po pár dňoch bolo jasné, že k sebe majú blízko a neskôr už pred kamerami netajili, že sú vo vzťahu.

Na otázku o tom, či to skúsia aj v realite, však nevedeli dať odpoveď. Zatiaľ čo on to s ňou myslel vážne, ona na rovinu hovorila o tom, že to po skončení šou nevidí na lásku. Teraz však všetkých prekvapila.

Farmári Michal a Dagmar
zdroj: Instagram/farma.markiza

Dagmar a Michal ako silný pár

Na statku ich všetci brali ako najsilnejší pár, ktorý sa však musel po poslednom dvojitom dueli rozdeliť. Blondínka z Česka vypadla spoločne so Šimonom po tom, čo ich porazil práve Michal spoločne s Martinou. Dvojica, o ktorej sa nedávno špekulovalo, či na statku počala po intímnych chvíľach bábätko, si tak dala tesne pred finále zbohom.

Fanúšikov zaujíma najmä to, či to spolu skúsia aj v reálnom živote, alebo bol ich vzťah len kvôli šou či istým výhodám na ceste do finále. I keď Dagmar dávala jasne najavo, že doma to nevidí na nič vážne, aktuálne prekvapila vyjadrením. „S Mišom to bolo celý čas také, že áno/nie, ale ja som veľmi opatrná, čo sa vzťahu týka,“ priznala aj, že to, že boli spolu zavretí tak dlho, im pomohlo.

Mišo a Dagmar
zdroj: Instagram/farma.markiza

S Mišom tvoríme pár a určite na neho čakám, uvidíme, čo bude ďalej, ale rada by som na tom pracovala, tak ako on, dúfam,“ potvrdila, že predsa len chce dať ich láske šancu aj mimo kamier.

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News