Farma 14

Nie je žiadnou výnimkou, že sa počas reality šou vytvorili na statku páry, ktoré svoj vzťah rozvinuli aj v skutočnom živote. 14. séria markizáckeho programu priniesla až 2 nové dvojice – Šimona s Alex a Dagmar s Michalom. Nový diel na Voyo ukázal, že tentokrát môže byť v hre okrem lásky aj tehotenstvo na Farme.

Keď sa na statku objavila 31-ročná Češka Dagmar Kubinová, medzi ňou a o 4 roky starším Michalom Mošpanom, prebehla okamžite iskra. Po pár týždňoch už neskrývali, že spolu tvoria pár. Aj keď obaja priznali, že zatiaľ to je len na Farme a nevedia, ako to s nimi bude po jej skončení. Dvojica si dokonca užívala aj intímne chvíle pod perinou.

Farmári Michal a Dagmar
zdroj: Instagram/farma.markiza

Prvé tehotenstvo na Farme?

Dagmar a Michal nie sú prvým párom, ktorý sa dal na statku dokopy. No možno budú prvým, ktorý si z neho odnesie nečakané prekvapenie v podobe tehotenstva. „Neviem, proste vždy, keď niečo zjem, tak sa mi chce vracať,“ priznala sa blondínka svoju partnerovi po tom, čo si všimol, že s ňou nie je niečo v poriadku.

To, či ide o nevoľnosti v rannom štádiu tehotenstva, alebo za to môže naozaj len strava a stres, ktorý v danom čase zažívala, sa diváci dozvedia zrejme až neskôr. Michalovi by bábätko zrejme vôbec nevadilo. Podľa jeho správania je do Dagmar zamilovaný a sám už doma chlapčeka so svojou bývalou manželkou má.

Michala jej schválila aj rodina

Zdroj: voyo.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News