Exfarmárka Sára Adamčíková
Instagram/sarik_adamcikova

Už o pár týždňov z nej bude obľúbená exfarmárka mama! Fitnesska a influencerka Sára Adamčíková, ktorú diváci spoznali vďaka reality šou Farma, privedie čoskoro sa svet svoje prvé bábätko. O chlapčeka sa však bude starať ako slobodná mamička, keďže sa na Instagrame priznala, že s jeho otcom sa rozišli. Napriek tomu sa nevzdáva a s tehotenským bruškom doslova žiari.

Mladá exfarmárka Sára sa objavila v dvanástej sérii Farmy, pričom si na statku našla aj lásku. Vzťah s Erikom však nevyšiel a rýchlo našla svoje šťastie v náručí iného. Ešte väčšia radosť nastala, keď sa dozvedela, že je tehotná. Rozprávková bublina ale praskla, keď potvrdila, že sa s ňou priateľ ešte pred pôrodom rozišiel.

Exfarmárka Sára Adamčíková
zdroj: Instagram/sarik_adamcikova

„Posledné mesiace prežívam najkrajšie životné obdobie, no už bohužiaľ sama, bez partnera. Už dlhšie som sa k tomu chcela vyjadriť, ale bolesť, ktorú som prežívala, som nechcela šíriť aj tu,“ napísala exfarmárka vo svojom príbehu na Instagrame. 

Fanúšikom, ktorých má na tejto sociálnej sieti už viac ako 100-tisíc, prezradila vopred aj to, že jej bábätko bude chlapček. Ten je pre ňu momentálne na prvom mieste. Ešte skôr, než príde na svet, rozhodla si spraviť na pamiatku fotky s bruškom. Odvážne zábery v spodnej bielizni si môžeš pozrieť na jej profile TU.

Exfarmárka Sára bude čoskoro mama

Exfarmárka Sára Adamčíková
zdroj: Instagram/sarik_adamcikova

Zdroj: Instagram/sarik_adamcikova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News