Z exfarmára Adama je otec
Instagram/_adamkovac

Dosiahol svoju životnú métu! Takto nazval moment, kedy sa z neho stal prvýkrát otec, bývalý súťažiaci z reality šou Farma. Počas jej druhej série sa na obrazovkách objavil mladý fešák Adam Kováč, ktorý stihol na statku poblázniť hlavu hneď dvom farmárkam. V realite však našiel lásku úplne inde a na Instagrame sa pochválil tým, že je z nich už aj rodina. Z fotiek vidieť, že exfarmára postretlo to najväčšie šťastie.

Adam sa spolu s Monikou Haklovou objavil v prvej Farme, ktorá sa konala počas zimného obdobia. Je tomu už 10 rokov a on za ten čas stihol naozaj veľa. Nielen, že našiel svoju životnú lásku, ale stihol vybudovať aj vlastný rezort v Kambodži. So svojou polovičkou Karin si túto krajinu zamilovali a v roku 2018 sa na ostrove dokonca zasnúbili.

Takto si exfarmára pamätajú diváci

Dvojica si v septembri minulého roka povedala svoje „áno“ na Slovensku, kde majú rodinu aj priateľov. Ich srdcia si však ukradla exotika. Aktuálne sú ale doma v Bratislave, kde na svet prišlo aj ich prvorodené bábätko. Z exfarmára sa stal otec dcérky, takže má doma už 2 ženy! „Ja som otec, a tým som dosiahol na tú najvyššiu životnú métu,“ napísal k fotke na sociálnej sieti.

Na nej je šťastný otecko v pôrodnici, kde jeho manželka drží v náručí novorodeniatko. „Nič viac si neprosím, len aby boli tieto dve moje lásky navždy zdravé, šťastné a spokojné,“ dodal k príspevku. Gratulujeme!

Prvú fotografiu s dcérkou nájdeš po kliknutí TU.

Zdroj: Instagram/_adamkovac

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News