Zvádzanie

Zvádzanie môže byť náročná úloha, ale s trochou šťastia a snahy sa ti to môže podariť. Ak sa naučíš účinné triky na flirtovanie a balenie mužov, dokážeš zbaliť každého chlapa. 

Muži majú tendenciu zamilovať sa až po čase, a preto buď trpezlivá. S týmito trikmi sa ti to zaručene podarí o niečo skôr.

4 tipy pre dokonalé zvádzanie

Nevtieraj sa mu, ale očar ho

Muži nemajú radi ženy, ktoré sa až príliš vtierajú. Môžeš ich to odradiť. Nevtieraj sa mu, ale očar ho tým, že sa budeš o seba starať a komunikovať s ním na úrovni. Ak sa ti aj páči, nesnaž sa ho zbaliť za jeden deň, ale buď trpezlivá a počkaj si naňho.

Zvádzanie
zdroj: Pexels/Sevgi Cengiz

Ukáž mu svoju inteligenciu a múdrosť

V dnešnej dobe veľa žien zabúda na to, že inteligentná žena je oveľa krajšia ako tá, ktorá nemá takmer ani základné vzdelanie. Inteligencia sa nemeria tým, či má vysokú školu alebo nie, naopak, meria sa tvojím správaním. Chceš pôsobiť inteligentnejšie? Klikni na náš článok SEM a dozvieš sa o 5 spôsoboch, ako sa stať rozumnejšou ženou.

Jemne sa ho dotýkaj

Pri flirtovaní môžeš použiť aj nedbalé dotyky, ktorými ho zaručene očaríš. Dávaj si však pozor na to, aby si sa ho nedotýkala na miestach, ktoré ho môžu vystrašiť, a následne ho tak od seba odplašíš. Ako sa hovorí, menej je niekedy viac a to platí aj pri flirtovaní či zvádzaní.

Náhodné dotyky
zdroj: Pexels/Nadin Sh

Udržuj očný kontakt a buď sebavedomá

Ak chceš niekoho zviesť, musíš s ním udržiavať očný kontakt. Ten zohráva totižto významnú úlohu pri zvádzaní a funguje to naozaj skvelo. Nikdy nezabúdaj na to, že nie je nič krajšie ako sebavedomá žena, ktorá si verí a chodí so vztýčenou hlavou.

Niekedy na zvádzanie stačí naozaj málo, ako napríklad to, že budeš sama sebou a ukážeš svoju pravú tvár. To, ako sa správaš a ako pôsobíš, môže očariť každého chlapa aj bez väčšieho úsilia či snahy. Pamätaj, ak chceš zbaliť zadaného muža, zváž všetky pre a proti, pretože rozbiť niekomu vzťah nie je morálne správne. V našom článku TU sa dozvieš 5 dôvodov, prečo by si nemala rozbíjať vzťah.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating