Každý jeden vzťah na tomto svete je iný. Spája ich láska, vášeň či porozumenie, no keď príde na na skutočne dôležité veci, nie všetci dokážu, že práve ten ich vzťah je naozaj silný a nezlomný. Veľa párov už pri prvej prekážke kričí koniec. Vzťahy totiž nie sú len o tom peknom a nikdy ani nebudú. Iba spriaznené duše to spolu bok po boku zvládnu v dobrom aj v zlom. 

Čo myslíš, máš taký silný vzťah so svojím partnerom tiež? Ak na vás sedia tieto 3 body, potom je to tak.

Nepriestrelná dôvera

Nech už sa deje čokoľvek, ste akékoľvek povahy, funguje vám to v rôznych oblastiach, no ak medzi vami nie je 100 % dôvera, potom to nikdy nebude tak skutočné a úprimné, ako by malo. Tá totiž musí vo vzťahu byť vašou istotou a nepriestrelnou vestou, ktorá vás ochráni od sklamania a zrady zo strany človeka, ktorému ste dali do rúk celý váš život.

Žiadne hádky bez dôkazov, chodenie von s priateľmi bez seba, trávenie času s opačným pohlavím, udržanie tajomstva, vedomie, že jeden druhého podržíte, aj keby ste sa dostali do veľkého problému. To sú znaky dôvery, ktorá sa v takom vzťahu vyskytuje.

Viete, ako prejsť prekážkami

Aj keď vám príde do cesty prekážka, nie je to dôvod na to, aby ste sa jej zľakli a utekali namiesto toho, aby ste sa pred ňu postavili a spoločne ju prekročili. Či už ide o malé každodenné nezhody alebo vážne problémy, ani jeden z vás nemyslí na to, že to jednoducho nechá tak a vyrieši svojím odchodom. Máte sa natoľko radi, že hľadáte riešenia.

Niekedy s krikom, inokedy dlhým rozhovorom, no dôležité je, že sa snažíte obaja urobiť všetko preto, aby ste našli východisko či kompromis a zahodili starosti za hlavu čím skôr. Silný človek totiž nezatvára pred problémom oči a silný vzťah ho berie ako výzvu.

Máte rovnaké hodnoty

Keď sa dvaja ľudia milujú, ale majú rozdielne názory na svet, hodnoty, postoje či vidiny budúcnosti, potom len ťažko hovoriť o tom, že zvládnete hravo svoju spoločnú budúcnosť. Každý môže mať vlastné sny, no v určitých veciach, ktoré budú ovplyvňovať vás ako pár, musíte mať jasný a jednotný pohľad.

Predstav si, že ste v partii, kde sa bavíte o nejakej téme. Opýtajú sa vás, aký máte na to názor a v tom začnete obaja hovoriť rozdielne veci a zmätene sa na seba pozerať. Okolie vám neuverí, že ste silný pár, pretože nedržíte spolu. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.