Som romantička?

Romantika a láska je niečo, čo by vo vzťahu nemalo chýbať. Každá z nás má svoj vlastný štýl, akým prejavujeme svoje city. A ak chceš zistiť, aký je ten tvoj spôsob, máme tu pre teba kvíz. Stačí odpovedať na 8 otázok a zistíš to. Aká si romantička?

Vo vzťahu môžeme prejavovať romantické sklony rôznymi spôsobmi. Odpovedz na naše otázky a zistíš, aký typ romantičky by mohol byť ten tvoj!

Keď si tvoj partner prechádza ťažším obdobím, ako budeš reagovať?

Romantička vo vzťahu Pexels/RDNE Stock project

Ako preferuješ tráviť romantické chvíle s partnerom?

Čo by si najradšej dostala od partnera na Valentína?

Kde si nájsť partnera Pexels/Andie Venzl

Aký máš vzťah k romantickým filmom?

Aký je tvoj názor na romantické gestá, ako sú kvety či pusa na čelo?

vážny krok vo vzťahu Pexels/cottonbro studio

Ako často si dopraješ čas na sebareflexiu a starostlivosť o svoje pocity?

Čo je pre teba najdôležitejšie v dlhodobom vzťahu?

Láska vo vzťahu Pexels/Summer Stock

Ako by si reagovala na neočakávané romantické prekvapenie od svojho partnera?

Aký typ romantičky si vo vzťahu? Odpovedz na naše otázky a zistíš to
KLASIKA
Stará dobrá klasika! Si úplne obyčajný romantický typ. Rada prejavuješ lásku prostredníctvom tradičných gest a prekvapení. Rovnako to ale vyžaduješ aj od partnera a keď niekto taký gentleman nie je, má smolu. Hneď zo vzťahu vycúvaš.
VEĽKÁ ROMANTIČKA
Si hlboký romantický typ. Pre teba je dôležité hlboké porozumenie a spojenie s partnerom. Nie je to ani tak o vzhľade ako o tom, aby ste si naozaj rozumeli po osobnostnej stránke. Záleží ti na tom, čo má tvoj chlap v srdci, nie ako vyzerá.
SI ZÁSTANCOM ORIGINALITY
Si moderný romantický typ. Oceňuješ netradičné a originálne prejavy lásky. Si toho názoru, že romantické činy majú byť originálne, čo od svojho partnera vždy vyžaduješ. Či už ide o sviatky alebo bežné dni v týždni.

Tak čo? Zistila si, aká si romantička? Nezabudni, že romantika je osobitá a každá forma vyjadrovania lásky je krásna. Dôležité je, že sa cítiš pohodlne so svojím štýlom a že sa snažíš prejavovať lásku v spôsobe, ktorý je ten pravý pre teba a tvojho partnera.

Ak ti ale dochádzajú nápady na romantické rande, skús kliknúť SEM. Nájdeš tam niekoľko rád, ako svojho milovaného prekvapiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy