Leto je ideálny čas, aby ste spolu trávili čo najviac času (ak je to, samozrejme, možné). Ak nechceš minúť počas týchto dvoch mesiacov celé svoje úspory, no aj napriek tomu si to chceš užiť, máme pre teba ideálne riešenie.

Pripravili sme pre teba zoznam miest, kde si môžeš so svojím drahým vychutnať originálne rande, no nijak to nezruinuje tvoj rozpočet. Pri niektorých tipoch nejaké to euro obetovať budeš musieť, ale stále je to lepšie, ako by si mala minúť polku svojej výplaty.

1. Zober ho na piknik. Ide o klasiku, ktorú cez leto jednoducho musíš podstúpiť. Priprav nejaké chutné občerstvenie, ktoré má rád, zabaľ fľašu vína (nezabudni otvárač), deku a vyberte sa niekam na lúku.

2. Ak si piknik zvolíte vo večerných hodinách, môžete to spojiť so sledovaním hviezd. Romantika ako vyšitá.

3. Choďte na turistiku. Ak máte radi túry, vyberte miesto, na ktorom ste ešte neboli, zabaľte si nejaké jedlo (napríklad špekačky, ktoré si môžete potom opiecť) a vydajte sa za dobrodružstvom.

4. Choďte sa okúpať na jazero. Vezmi si si sebou aj veľkú nafukovačku alebo plážovú loptu, s ktorou sa zabavíte.

5. Zahrajte si bedminton. Šport, ktorý neodmysliteľne patrí k letu a môžeš ho nechať vyhrať, aby sa neurazil, ak by si bola lepšia ty.

6. Choďte sa bicyklovať alebo korčuľovať. Podvečer je ideálne počasie a keď budete mať šťastie, nájdete si pekné miesto, odkiaľ budete môcť sledovať západ slnka.

7. Choďte na bowling. Budeš musieť síce zaplatiť za vstup, ale stojí to za to. Vyskúšajte si, kto je viac súťaživý a môžete sa navzájom podporovať.

8. Choďte vyvenčiť psíka. Ak žiadneho nemáte, zoberte susedovho alebo choďte rovno do útulku, kde sa psíky prechádzke určite potešia.

9. Sadnite na vlak a odvezte sa niekam na výlet. Môžeš ho prekvapiť, vybrať destináciu a pripraviť mu indície, vďaka ktorým bude musieť uhádnuť, kam idete.

10. Vozte sa autom a zastavte tam, kde sa vám to na prvý pohľad zapáči. Či už vás osloví príroda, alebo nejaká útulná kaviareň, na tom nezáleží.

11. Uvarte si doma niečo spoločne. Prestrite pekne stôl, zapáľte sviečky, otvorte víno a oblečte sa do nejakých pekných šiat, aby ste mali pocit, že sa nachádzate v drahej a luxusnej reštaurácii.

12. Urobte si domáce kino s popcornom alebo iným občerstvením a pozrite si film, ktorý už dlhšie chcel tvoj priateľ vidieť.

13. Urobte si filmový alebo seriálový maratón, ideálne v deň, kedy bude špatné počasie a nebude sa dať nič robiť vonku.

View this post on Instagram

Mood

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

14. Zahrajte si nejakú spoločenskú hru. Môžete sa dohodnúť aj na vyzliekacej verzii, aby ste to trochu okorenili.

15. Ak máte dostatočne veľkú vaňu, urobte si domáci wellness, a potom si doprajte navzájom masáž.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.