Photo by Josh Willink from Pexels

Hovorí sa, že ku každému znameniu na svete existuje iné, ktoré sa k nemu dokonale hodí. Navzájom sa ako ľudia svojimi vlastnosťami dopĺňajú, a tak vytvárajú ladiaci celok. Výnimka však potvrdzuje pravidlo, a tak aj v tomto smere môžeme nájsť znamenia, ktoré môžu v pohode randiť s rovnakým. Je to najmä pre to, že majú charakteristické črty, ktoré vedia spolu fungovať bez toho, aby sa chceli pozabíjať. A niekedy aj dvaja navlas rovnaký ľudia vytvárajú dokonalé kombo.

Váhy

Váhy, to je znamenie, ktoré ovplyvňuje človeka najmä v jeho cite pre spravodlivosť a odpor ku konfliktom. Preto sú dvaja ľudia v tomto znamení skvelým párom – pri každom možnom konflikte sa ho budú snažiť vyriešiť spravodlivo, a nemajú tendenciu navzájom si klamať. Obaja sú citliví a empatickí, takže majú jeden pre druhého vždy pochopenie. Navyše ich spája aj rovnaký zmysel pre humor!

Lev

Vzťahy Leva s iným znamením stroskotávajú najmä kvôli rozličným prioritám. To sa však nemôže stať, ak sú obaja narodení v tomto znamení. Tak, ako poznajú svoje ciele, rešpektujú aj ciele svojho partnera. Lev je kráľom džungle, a človek v tomto znamení túži po pozornosti. Preto v tejto dvojici nenastáva situácia, kedy jeden na druhého žiarli, či ho ťahá smerom dole, pretože pre to majú osobné pochopenie. Práve naopak, tu sa obaja podporujú a ťahajú smerom k naplneniu snov.

Baran

Baran je človek, ktorý si stráži svoje súkromie, a rovnako aj city. Preto ho dokáže skvele doplniť niekto, kto má rovnaké priority. Okrem toho je to verné znamenie, takže sa navzájom nemusia obávať podvádzania, či inej formy zrady. Navyše, kto si lepšie poradí s tvrdohlavosťou Barana, ako iný Baran?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy