Aj keď videá prestal točiť už pred tromi rokmi, celé Česko a Slovensko si ho bude vždy pamätať ako obľúbeného YouTubera. Verila by si tomu, že Jirka Král oslávi už 5. januára svoje 32. narodeniny? Teraz sa venuje viac svojmu Instagramu a spolu so svojou manželkou Karolínou oznámili svetu tú najkrajšiu správu.

Kao, ako ju môžeš poznať na jej instagramovom profile, pridala fotografiu, na ktorej obaja s Jirkom držia snímku z ultrazvuku. „Posledných pár mesiacov prežívame jeden veľký zázrak. Nemôžeme byť šťastnejší,“ podelila sa Karolína so svojimi fanúšikmi. Uviedla, že je už v piatom mesiaci, takže toto sladké tajomstvo si pre seba nechávali trošku dlhšie.

Ich vzťah je pritom doslova ukážkový. Približne po troch rokoch prišli zásnuby, krátko na to aj nádherná svadba v auguste roku 2020 a teraz sa ich rodinka rozrastie o nového člena.

Pod príspevkom sa hneď objavili gratulácie od ich priateľov a iných známych osobností. Veľkú radosť z budúcich rodičov má napríklad Timea Trajteľová, Lula Gachulincová alebo Týnuš Třešničková. My sa k blahoželaniam pripájame a prajeme len to najlepšie a najkrajšie.

zdroj: Instagram/little.kao

Z Jirka a Karolíny budú čoskoro rodičia

Zdroj: Instagram/little.kao

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.