České páry
Instagram/jirkakral/ lela_ceterova_official/ super.cz

Jedna z najobľúbenejších dvojíc od našich susedov oznámila prostredníctvom Instagramu nádhernú správu. Český pár sa stane až trojnásobnými  rodičmi, ich prvé bábätko pritom nemá ešte ani rok. Tentokrát známa mamička porodí až dve detičky.

Bývalý YouTuber Jiří Kráľ začal v roku 2017 tvoriť pár s teraz už českou influencerkou Karolínou, známou pod prezývkou Kao. O tri roky neskôr si obľúbený český pár povedal aj svoje áno, stalo sa tak len dva mesiace po zásnubách, netradične vo štvrtok. Na rozprávkovej svadbe vtedy Karolína naozaj zažiarila a vyzerala ako princezná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jirka Král (@jirkakral)

Minulý rok bývalý YouTuber prekvapil krásnou správou, s manželkou čakali svoje prvé bábätko. Tehotenstvo vtedy oznámili fotkou z ultrazvuku pri zrkadle. Dvojica momentálne vychováva synčeka Davida, spolu s ním teraz oznámili druhé tehotenstvo.

Český pár bude mať dvojičky

Na Instagrame českej dvojice sa teraz objavila podobná fotka ako minulý rok. Pri rovnakom zrkadle totižto rodičia spolu so synčekom držia v ruke snímku z ultrazvuku. Je teda jasné, že Karolína je opäť tehotná. Tehotenstvo oznámili na deň lásky, ktorým je prvý máj.

„Nemôžeme sa dočkať, keď nás bude päť,“ napísali k záberu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @little.kao

Dvojici k dvojičkám pogratulovali aj slovenský YouTuber Explo, influencerka Lula či moderátor Sajfa.

Ku gratuláciám sa pripájame aj my!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News