Zdá sa, že známy pár si prechádza veľkou krízou. Namiesto svadby ich tak vraj čaká rozchod iba pár mesiacov po príchode ich spoločného bábätka na svet. Expartnerka slávneho hokejistu sa so svojimi pocitmi podelila v príspevku na Instagrame.

Bývalá priateľka legendárneho hokejistu, 31-ročná Veronika Kopřivová sa s Jaromírom Jágrom rozišla kvôli kickboxerovi Miroslavovi Dubovickému. Zdá sa však, že vo vzťahu majú problémy a možno ich poznačil rozchod či zdravotné problémy.

Známy pár
zdroj: Instagram/verunkakoprivova

Známy pár si prechádza ťažkým obdobím

Tehotenstvo ohlásili rok potom, čo sa dali dokopy. Dcérka Ella sa narodila predčasne, no dnes je zdravá a má 20 mesiacov. Šťastní rodičia sa takmer presne pred rokom aj zasnúbili, no zdá sa, že namiesto svadby ich čaká životný boj.

Buď ide o rozchod alebo vážne zdravotné problémy. Známa česká Misska niečo naznačila na svojom instagramovom profile, no bližšie to nechcela špecifikovať. Vraj si ale prechádza ťažkým životným obdobím.

„Teraz som si mala baliť kufor, za pár hodín sedieť v lietadle a užívať si dovču. Namiesto toho idem z predoperačného vyšetrenia a ďalej teraz sama neviem, čo bude,­“ začala Veronika, ktorá naznačila, že sa s problémom pasuje bez partnera.

známy pár
zdroj: Instagram/verunkakoprivova

„Posledný polrok pre mňa bol v niekoľkých smeroch náročným obdobím, ale život sa nemohol zastaviť. Práca, povinnosti, byť mamou, to proste neodložíte. Tak si človek všetko spracúva za pochodu a ďalej funguje. Potom to vyzerá, že sa všetko ututle a bum, je tu omnoho horšie obdobie, ktoré by mi nenapadlo, že sa mi bude diať a deje sa,“ pokračuje blondínka.

„Ja viem, je to veľmi všeobecné, ale ďalej zdieľať nechcem. už iba napísať toto ma stálo odvahu. Ukázať, že za tým úsmevom a pekným ,insta životom‘, ktorý u mňa väčšinou vidíte, nie je vždy pekný. Som tiež obyčajný človek,“ napísala influencerka na svoj profil.

Hoci Veronika naznačila, že na svoje problémy zostala sama, nie je isté, či sa s partnerom rozchádzajú alebo ide o vážne zdravotné problémy, ktoré vyvrcholia operáciou. Všetci však veríme, že všetko dobre dopadne a o pár dní sa modelka opäť bude usmievať v objatí svojej rodiny.

Zdroj: Instagram/verunkakoprivova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News