instagram.com/verunkakoprivova

Známy český hokejista Jaromír Jágr sa dal dokopy s Veronikou Kopřivovou koncom roka 2015. Svoj rozchod oznámili v priebehu leta roku 2019. Veronika si v tom čase vybudovala slušnú fanúšikovskú základňu.

Veronika Kopřivová však nepotrebuje byť niekoho priateľkou, aby bola úspešná. Rozbehla svoj vlastný e-shop so značkovým oblečením a okrem toho založila aj svoju vlastnú značku oblečenia SimplySelf.

29-ročná Veronika sa krátko po rozchode dala dokopy s modelom Miroslavom Dubovickým, s ktorým je veľmi šťastná. A teraz majú o jeden dôvod na radosť viac. Čakajú svoje prvé bábätko!

Na svojom Instagrame prezradila, že svoj poklad nosí pod srdcom už 21 týždňov a je to nádherný pocit. Cíti sa veľmi šťastne, požehnane a novú rolu maminky sa veľmi teší.

Rovnakú radosť má aj budúci otecko Miroslav. Ten napísal, že má v živote veľké šťastie, má skvelú rodinu a úžasnú partnerku. Dvojica si momentálne užíva dovolenku na Maldivách, ktorá bude možno ich poslednou takto v dvojici. Budúcej maminke gratulujeme a prajeme najmä veľa zdravia! 🙂

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News