Instagram/verunkakoprivova

Neplánované veci bývajú tie najkrajšie. Svoje o tom vie aj česká podnikateľka a influencerka Veronika Kopřivová, ktorá bola dlhé roky spájaná s hokejistom Jaromírom Jágrom ako jeho priateľka. Na svojom Instagrame sa podelila s najkrajšou správou – stala sa z nej mama.

Vo februári sa 30-ročná Veronika pochválila informáciou, že je 21 týždňov tehotná. Svoje prvé bábätko čakala s priateľom Miroslavom Dubovickým, ktorý pracuje ako model. Dnes je z nich už jedna rodina, no stalo sa to trochu skôr, než plánovali.

„Sme rodina! Ahojte ľudia, volám sa Ella Dubovická a narodila som sa vo štvrtok 27. mája. Urobila som našim prekvapko a prišla som na svet o niekoľko týždňov skôr. Bolo to nečakané, napínavé a náročné, ale všetko dopadlo dobre. Maminka je statočná a tatko nám bol a je tou najväčšou oporou,“ pochválila sa Veronika svojim fanúšikom.

Čerstvá mamička zverejnila aj krásny záber z pôrodnice, na ktorom si svojím priateľom užívajú pohľad na svoj maličký poklad. Veronika pritom len pred pár dňami zdieľala fotku, na ktorej je zaznamenaný progres počas tehotenstva.

Počas celých 9 mesiacov to Veronike nesmierne pristalo a inak tomu nie je ani teraz. Mladým rodičom blahoželáme a prajeme hlavne veľa zdravia. 🙂

Zdroj: Instagram/verunkakoprivova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News