Známy pár

Je to iba pár dní, čo vysvitlo, že známy pár sa rozišiel. Oficiálne a verejne to oznámila česká modelka Agáta Hanychová na svojom Instagrame. Jej teraz už expartner však o tom vraj nevedel a svoje vyjadrenie sa rozhodol vykričať do sveta vo vlastnej relácii na TV Barrandov. Zaznamenal to portál Expres.

Známy pár sa na tomto zrejme nedohodol

Iba pred pár dňami známy pár avizoval, že má vo vzťahu krízu. Agáta Hanychová a Jaromír Soukup boli spolu na dovolenke v Španielsku, odkiaľ vraj mediálny magnát odišiel skôr po drsnej hádke. Moderátorka vtedy priznala, že si od seba musia oddýchnuť. Single počas tých dní však zatiaľ nebola. Po niekoľkých hodinách ale priznala rozchod.

O tom však údajne nevedel ani sám Jaromír. „Agáta oznámila rozchod, takže už s Agátou netvoríme pár. S údivom som sledoval, koľko nenávisti voči mne je. Rôznych pisálok a zaručených správ o tom, ako tu skrachujeme a ako som bol Agáte neverný. Príde mi to už cez čiaru,“ povedal na úvod.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

Verejné ospravedlnenie

Keďže česká modelka sa vyjadrila, že keď svojho partnera uvidí s expartnerkou, hneď spolu skončia, špekulovalo sa, že nevera môže byť dôvodom ich konca.

„Minulý týždeň sa rozšírila správa, že som bol vraj Agáte neverný s Terezou Mátlovou, s ktorou som mal predtým vzťah. Nevidel som ju rok a pol. Neviem, čo to má znamenať. Niekto si to vymyslel, aby mi ublížil a samozrejme aj Agáte. To ma štve,“ priznal Soukup a pridal verejné ospravedlnenie. „Tereza, prepáč, ale ja za to nemôžem,“ dodal.

Ďalej sa však k rozchodu vyjadrovať nechcel. „Súkromie je súkromie. Samozrejme, nejako pozerať na slávny pár je v poriadku, ale že ja by som niekomu posielal SMS-ky alebo hovoril niekomu, ako to je alebo nie je, a zveroval sa médiám, tak to nie. Mám hranicu, kam verejnosť nepustím, a tá hranica je zreteľná,“ uzavrel Jaromír.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

Zdroj: Expres

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News