Známy pár

Známy pár je rozídený už niekoľko dní, no už existujú dohady, čo môže stáť za ich rozchodom. Podľa portálu Expres to môže byť nevera s expartnerkou Jaromíra Soukupa. Zdroj blízky páru pre Extra dokonca tvrdí, že za tým boli dlhy a následná exekúcia. Bol to vraj toxický vzťah, z ktorého musela Agáta Hanychová ujsť.

Iba pred pár dňami nás šokovala správa, že známy pár si od seba musí oddýchnuť. Agáta Hanychová a Jaromír Soukup mali krízu, ktorú sa im ale nepodarilo prekonať.

Práve včera nás zase prekvapila správa, že sa rozišli. Dôvod však modelka neprezradila, no priznala, že český mediálny magnát bude aj naďalej dobrým otcom pre ich spoločnú 5-mesačnú dcérku Rozárku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

Vraj v tom bola nevera

Dôvodov ich rozchodu môže byť hneď niekoľko. Portál Expres prišiel so špekuláciou, že v tom môže byť nevera. Jaromír mal Agátu vraj podviesť s expartnerkou Terezou Mátlovou. Spolu sa vraj objavili aj na narodeninovej oslave. Práve kvôli tomu sa Jaromír a Agáta údajne pohádali na dovolenke v Španielsku, odkiaľ boháč odišiel o pár dní skôr.

„To sú veci. Pani Mátlovu som nevidel rok a pol,“ napísal Expresu Jaromír. „Agáta zase povedala, že keď pristihne Soukupa s Mátlovou, rozídu sa. A tak sa nakoniec aj stalo. Či sú za tým špekulácie o Mátlovej alebo za to mohli neprekonateľné rozdiely, ktoré postupne vygradovali behom roku a pol, je otázne,“ píše spomínaný magazín.

Známy pár sa vraj rozišiel aj kvôli iným problémom

Ich rozchod vraj zapríčinili aj iné veci. „Na začiatku to bola naozaj veľká láska. Jaromír bol neskutočne pozorný partner, takže aj keď sem-tam videla jeho správanie k ostatným, ktoré sa jej nepáčilo, tak to v zamilovanej zaslepenosti prehliadala. Lenže v posledných mesiacoch sa ten vzťah radikálne premenil,“ povedal nemenovaný blízky priateľ Agáty.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

Čo za ich rozchodom ešte údajne stálo?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News