Eva Burešová
Instagram/evabureshsalvatore

Bude z nich 5-členná rodinka! Známa česká speváčka a herečka Eva Burešová, ktorú si aj naši diváci pamätajú z talentovej šou, sa na Instagrame pochválila krásnou novinkou. Po niekoľkých týždňoch špekulácií potvrdila, že nosí pod srdcom bábätko. S jej partnerom, šéfkuchárom Přemkom Forejtom, to bude ich prvé spoločné dieťa.

28-ročná Eva sa pred 10 rokmi preslávila v česko-slovenskej talentovej šou a odvtedy sa stala u našich susedov veľkou hviezdou. Odvtedy sa objavila v mnohých muzikáloch, seriáloch, filmoch a má aj vlastnú hudobnú tvorbu. Pred dvoma rokmi sa počas českej verzie šou Tvoja tvár má známy hlas, zoznámila s terajším partnerom.

34-ročný Přemysl, ktorého ľudia poznajú aj ako porotcu šou MasterChef Česko, má z predchádzajúceho vzťahu dcéru Nellu.

Aj Eva už jedno dieťa z predošlého vzťahu má – syna Nathaniela. „Tam, kde sa to čarovne všetko začalo, sme to oznámili piesňou. Tvoja tvár bude mať známy hlas. Teraz ešte či po otcovi alebo po mame, alebo BUDE NÁS PÄŤ,“ oznámila na sociálnej sieti, kde ju sleduje viac ako 457-tisíc followerov.

Ospravedlňujem sa, že sme vám to nepovedali skôr, no z istých dôvodov môžeme naozaj až teraz. Vieme, že to určite pochopíte,“ dodala k fotke, pričom narážala aj na to, že túto novinku tajili a zapierali tehotenstvo.

Eva sa pred 10 rokmi ukázala v talentovej šou

Zdroj: Instagram/evabureshsalvatore

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News