český pár

Obľúbený český pár sa už čoskoro stane 3-násobnými rodičmi. K synčekovi, ktorého už vychovajú, pribudnú teraz až dve bábätka. Na Instagrame už prezradili aj ich pohlavia.

Bývalý YouTuber Jiří Kráľ začal v roku 2017 tvoriť pár s teraz už českou influencerkou Karolínou, známou pod prezývkou Kao. O tri roky neskôr si obľúbený český pár povedal aj svoje áno. Stalo sa tak len dva mesiace po zásnubách, netradične vo štvrtok. Na rozprávkovej svadbe vtedy Karolína naozaj zažiarila a vyzerala ako princezná.

Český pár bude mať dvojičky

Minulý rok influencerka porodila aj ich prvé bábätko. K synčekovi Davidovi teraz pribudnú ďalší súrodenci.

Minulý mesiac sme ťa totižto aj my informovali o druhom tehotenstve. Kao tentokrát nosí pod srdcom  hneď dve bábätka. „Nemôžeme sa dočkať, keď nás bude päť,“ napísali vtedy.

Obaja teraz na svojich Instagramoch oznámili pohlavia ich potomkov. Na najnovšom zábere stojí Karolína a Jirka vedľa nej drží na rukách ich synčeka, druhou rukou ukazuje číslo tri. „Královci hlásia, že budeme mať troch chlapcov,“ napísali.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jirka Král (@jirkakral)

Karolína tak porodí ďalších dvoch chlapcov a nateraz tak zostane jedinou ženou v domácnosti.

Pod príspevkom sa takmer ihneď objavilo veľmi veľa pozitívnych komentárov a fanúšikovia sa tešia spolu s manželmi. Dvojici, samozrejme, gratulujeme aj my!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News