Instagram/telerano

V posledných rokoch sa slovenským šoubiznisom rozpútal baby boom. V niektorých prípadoch tomu možno dopomohla pandémia, no iné páry si to plánovali. Rovnako ako moderátorka TV Markíza Lenka Vavrinčíková s partnerom Albertom. 

Koncom augusta priznala, že čaká pod srdcom bábätko a teraz sa na svojom Instagrame prvýkrát konečne aj ukázala. Ak si ju prestala vídať na televíznych obrazovkách a čudovala si sa, prečo to tak je, dôvodom je práve jej tehotenstvo.

Keďže jej lekár odporučil dodržiavať pokojový režim, prácu musela opustiť skôr, ako pred nástupom na materskú dovolenku.

Lenka nie je veľmi aktívna na sociálnych sieťach, preto jej nová fotografia zožala veľký úspech. Srdiečkami a peknými slovami ju zahltili kolegyne z práce a tiež kamarátky. A bodaj by nie, keď to budúcej mamičke tak pristane.

K tehotenskému brušku sa pridal ešte aj nový kratší zostrih, ktorý obľúbenú moderátorku rozžiaril. Toto obdobie si teda zjavne užíva a teší sa na všetky mamičkovské povinnosti, ktoré ju budú už čoskoro čakať.

Zdroj: Instagram/lenka_vavrincikova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News