Facebook/Televízne noviny TV Markíza

Moderátorka Televízie Markíza má nesmierny dôvod na radosť. Lenka Vavrinčíková pre portál markiza.sk priznala, že čaká svoje prvé dieťatko. Kvôli tomu však budú musieť nastať zmeny v moderátorskom obsadení.

34-ročná moderátorka Televíznych novín čaká so svojím priateľom Albertom bábätko. Podľa jej slov bolo plánované a obaja sa veľmi tešia. Lenkin doktor jej odporučil dodržať pokojový režim, preto ostáva doma možno skôr, než čakala. O to viac si bude môcť užívať mamičkovské povinnosti a prípravy na príchod bábätka.

Kvôli jej neplánovanej materskej dovolenke budú musieť v spravodajstve nastať určité zmeny. Na obrazovkách však nepribudne žiadna nová tvár. Ako uviedla Markíza, Lenkine služby si rozdelia moderátorky Miriam Kalisová a Danica Nejedlá, ktoré majú s moderovaním správ už skúsenosti a zatiaľ teda nevideli dôvod na hľadanie niekoho nového.

Lenka sa fotkou tehotenského bruška zatiaľ nepochválila a dokonca sa nezdôverila ani svojim fanúšikom na Instagrame. Posledný príspevok zverejnila v máji a odvtedy sme o nej nepočuli. Veríme, že teraz sa stane znovu aktívnou a bude nám ukazovať viac zo svojho osobného života. Každopádne, gratulujeme a prajeme hlavne veľa zdravia.

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News