Instagram/lenka_vavrincikova, Instagram/tvmarkizaofficial

Diváci Markízy na obrazovkách moderátorkou Lenku Vavrinčíkovú nevidia už od leta, kedy pre portál markiza.sk priznala, že so svojím partnerom Albertom čakajú dieťatko. Kvôli tomu nastať zmeny aj v moderátorskom obsadení tejto televízie.

34-ročná moderátorka Televíznych novín sa z novinky nesmierne tešila, keďže podľa jej slov bolo bábätko plánované. Jej doktor jej však odporučil dodržať pokojový režim, preto ostala doma možno skôr, než ona sama a televízia čakala. V spravodajstve tak nastali určité zmeny – služby si rozdelili jej moderátorske kolgyne Miriam Kalisová a Danica Nejedlá.

Lenka na svojich sociálnych sieťach nezverejňovala fotky s tehotenským bruškom až do konca novembra, kedy sa s fanúšikmi konečne podelila aspoň o TÚTO jednu dokonalú snímku. Šťastie tam z nej priam srší, však?

Moderátorka s priateľom začali tento rok tou najkrajšou životnou udalosťou – sú z nich oficiálne rodičia.Už od začiatku januára sa tešia z krásnej dcérky, ktorá dokonca dostala rovnaké (a teraz aj veľmi populárne) meno ako nedávno novonarodené bábätko herca zo seriálu Oteckovia, Mareka Fašianga a jeho snúbenice Terezy Bizíkovej. Obe baby sa pýšia menom Olívia.

Lenke gratulujeme a prajeme veľa zdravia.

Zdroj: Instagram/lenka_vavrincikova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News