Snáď ešte nikdy sme netrávili toľko času doma ako je to teraz. Najmä pre páry to môže byť naozaj veľká skúška vzťahu. Niektorí sa zblížia, iným hrozí rozchod. Ak sa bojíš ponorkovej choroby, či vás už nebaví pozerať dookola seriály, máme tu pár tipov, vďaka ktorým sa spolu nie len zabavíte.

Vyskúšajte nasledujúce hry, ktoré sú určené pre parterov. Okrem zábavy sa možno aj oveľa viac spoznáte a zblížite.

Otázky, po ktorých sa do seba zamilujete ešte viac

Ide o hru, pri ktorej sa pomocou vopred stanovených otázok dozvedáte o sebe veci, o ktorých ste možno nevedeli. Veľa vám povedia o tajných snoch, myšlienkach, a odhalia viac z vašich osobností. Otázky sú rozdelené do troch skupín, vzájomne si na ne odpovedáte a na koniec sa bez slova dívate navzájom do očí po dobu 4 minút.

Ak si fanúšička seriálu Teória veľkého tresku, určite si budeš pamätať, že si práve túto hru vyskúšali aj Penny so Sheldonom. Hovorí sa totiž, že aj dvaja cudzinci sa po tejto hre do seba zamilujú. Ak ste už vo vzťahu, viac si ho prehĺbite a uvidíte sa v novom svetle. Odporúčame vypnúť si mobily, telku, spraviť si intímnu atmosféru a byť k sebe úprimný. Čaká vás romantický i vtipný večer. Všetky otázky nájdeš tu.

Želaj si niečo!

S touto hrou sa môžete zabaviť aj na niekoľko dní. Nie len, že počas karantény oživíte vašu dennú rutinu, ale aj spoznáte tajné želania toho druhého. Stačiť vám na to budú farebné papieriky a pero. Každý z vás bude mať jednu farbu papierikov a v tajnosti si na jeden lístok napíše jedno želanie. Môže to byť niečo milé, romantické, ale aj praktické. Napríklad: masáž, prechádzka v lese, vymeniť žiarovku, seriálový večer, uvariť obľúbené jedlo, pomôcť v záhrade, …

Papieriky následne zložíte a poschovávate na rôzne miesta v byte tak, aby neboli na prvý pohľad vidieť, ale dali sa pri bežných činnostiach objaviť. Ten, kto nájde želanie svojho papiera ho musí čím skôr uskutočniť, ale bez toho, aby ten druhý vedel, že sa niečo chystá. Tak to bude milé prekvapenie.

Miláčik, nehnevaj sa!

Na párovú hru môžete pretvoriť aj akúkoľvek spoločenskú hru, ktorú máte doma. Ideálnou je napríklad Človeče, nehnevaj sa! Stačí, ak si určíte vlastné pravidlá, napríklad pri tom, keď jeden vykopne figúrku tomu druhému. „Vykopnutý“ partner mu musí splniť želanie.

Želanie by však malo byť jednoduché a okamžite splniteľné, aby ste na neho nemuseli čakať. Ak chcete zažiť večer plný smiechu aj lásky, pokojne si vyberajte vtipné úlohy. Napríklad: urob kotrmelec, zarecituj básničku, pobozkaj ma, namiešaj nám drink, choď si konečne upratať tie ponožky, … Jedno väčšie želanie môže mať víťaz na konci hry. Po smiechu si kľudne doprajte aj nejaké intímne radosti.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.