Instagram/eriktlky

Sú z nich rodičia! Influencerka a make-up artistka, ktorú fanúšikovia poznajú ako Niky Rich, dnes porodila svoje prvé bábätko. Spoločne so svojím partnerom, šesťnásobným majstrom Slovenska v boxe, Erikom Tlkancom, sa radujú z dcérky. Novinku na svojom verejnom Instagrame zdieľal šťastný otecko.

Niky a Erik svoje šťastie neskrývali. V septembri minulého roka sa na sociálnych sieťach pochválili radostnou správou o tom, že čakajú bábätko a o pár dní neskôr už organizovali aj veľkolepú párty, na ktorej odhalili pohlavie ich prvého spoločného dieťatka.

„It´s a Girl! Ďakujem vám všetkým, bolo to DOKONALÉ!!! nielen že budem MAMA a porodím malú lásku najlepšiemu chlapovi pod slnkom, ale bude to malá PRINCEZNÁ, na čo sa neskutočne teším 👸🏼 ale veď to vy dobre viete,“ pochválila sa vtedy fanúšikom Niky.

Boxer Erika dnes na svojom profile zdieľal fotografie, ktorými sledovateľom oznámil, že práve dnes Niky porodí. Dvojica sa spoločne skoro ráno pobrala do nemocnice a o pár hodín neskôr už bola malá na svete. „Všetko dopadlo najlepšie, ako mohlo,“ napísal k fotke, na ktorej zverejnil aj viac informácií o dcérke.

Dievčatko sa podľa identifikačného náramku narodilo o 8.15 a vážilo 3920 gramov. Jej meno je krásne a netradičné, volá sa Liane. Gratulujeme!

Erik dnes o narodení dcérky informoval na Instagrame

zdroj: Instagram/eriktlky

zdroj: Instagram/eriktlky

zdroj: Instagram/eriktlky

Zdroj: Instagram/eriktlky

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News