Instagram/niky_rich

Do klubu mamičiek sa už čoskoro pripojí ďalšia známa influencerka. Po ex-farmárke Karin Dvořákovej oznámila svoje tehotenstvo aj make-up artistka Niky Rich, ktorú si nedávno podal vo svojej paródii aj Fero Joke

Niky Rich tvorí pár so šesťnásobným majstrom sveta v boxe Erikom Tlkancom. Na jej Instagrame môžeš pravidelne vidieť ich spoločné fotky, podľa ktorých je na prvý pohľad jasné, že im to spolu klape a sú naozaj šťastní. Už čoskoro sa ich rodinka rozrastie o nového člena.

„BUDEME TRAJA ❤️ čo človeka dokáže viac naplniť ako založiť si rodinu z čistej lásky ❤️ Ste mojou súčasťou a zaslúžite si to vedieť. Dlhšie by som to už nemohla tajiť, pretože veľa vecí sa muselo kvôli tomuto pokladu zmeniť a určite si to z vás veľa aj všimlo.

Áno, pribudne k nám malý bojovník alebo vyfintená princeznička a nesmierne sa na to tešíme, aj keď mi je jasné, že to nebude vždy ľahké. Mám pri sebe veľkú oporu, ktorá ma vždy uistí, že to zvládneme ❤️ máte sa aj vy na čo tešiť, veľká párty môže začať,“ zdôverila sa Niky svojim fanúšikom.

Šikovná vizážistka následne pridala krásne video, na ktorom túto radostnú novinku oznámila Erikovi. Ten si nič netušiac vychutnával svoje raňajky v posteli, keď mu Niky podala krabičku, v ktorej bol ukrytý pozitívny tehotenský test. Jeho radosť v tvári sa nedá prehliadnuť. 

Ku gratuláciám sa hneď pridali aj ďalšie známe tváre Instagramu, medzi ktorými nechýbali Zuzana Strausz Plačková, Jana Hrmová, Cynthia Tóthová, Aless či Lela Ceterová. My sa pripájame a budúcim rodičom zo srdca blahoželáme!

zdroj: Instagram/niky_rich

Zdroj: Instagram/niky_rich

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News