Instagram/josie.bullard

Asi každá žena túži po dokonalých fotkách, aké vidí na Instagrame. Práve ten môžeš brať ako nekonečnú studnicu nápadov. Nehovoríme, že máš niekoho kopírovať, ale je to tu na to, aby si sa inšpirovala. Influencerka Josie na svojom profile radí, ako pózovať na snímkach tak, aby bol výsledok naozaj perfektný a fakt sa jej to darí.

Ak sa chceš v tomto smere zdokonaľovať, určite si poprezeraj jej príspevky. Taktiež si môžeš prečítať aj náš starší článok, v ktorom nájdeš tipy, ako pózovať na schodoch. Teraz sa zameriame na ruky a na to, čo s nimi pri fotení. Určite sa ti neraz stalo, že si pred objektívom iba tak postávala a nemala si ani šajnu, kam si dať ruky, aby to pôsobilo prirodzene a nenútene.

A presne na to má Josie hneď niekoľko tipov. Môžeš si ich dať do vreciek, zdvihnúť obidve hore, dotknúť sa nimi vlasov, prekrížiť si ich na prsiach, jednou rukou sa dotknúť hlavy alebo si jednu zohnúť a druhú vystrieť. Možností je naozaj viacero. Určite si pozri video, v ktorom nájdeš 8 originálnych póz a následne si môžeš pozrieť aj ďalšie jej fotky, aby si sa na vlastné oči presvedčila, že to takto naozaj funguje.

Čo s rukami pri fotení? Vyskúšaj týchto 8 póz

Výsledok môže vyzerať aj takto

Zdroj: Instagram/josie.bullard

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife