Ruža pre nevestu 2
Instagram/yak.sha/ruza_pre_nevestu_2_fan_pg/pil_c

Slovenský raper v rozhovore pre Markízu poriadne prekvapil. Je obrovským fanúšikom reality šou Ruža pre nevestu. Teraz však prezradil, že ženíchom mal byť niekto iný. Ide o dvoch známych raperov, pričom jeden z nich o tom už prehovoril pred pár mesiacmi. 

Asi ti je známe, že šou Ruža pre nevestu 2 sa už natáča. Tento rok bude 18 neviest súťažiť o srdce atraktívneho ženícha na exotickej Srí Lanke. Okrem nich sú súčasťou tejto relácie aj známe influencerky, či nevesta z minulého roka – Bejba.

Televízia už oznámila aj identitu nového ženícha. Tým sa tento rok stal podnikateľ Radko. Väčšina fanúšičiek však prejavila nespokojnosť voči jeho vzhľadu. Neskôr sme ale zistili, že je to naozajstný fešák. Možno si postrehla aj to, že moderátorom reality šou sa tento rok opäť stal Krištof Králik.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Ženíchom v šou Ruža pre nevestu mal byť niekto iný

Ešte pred začiatkom pokračovania šou Ruža pre nevestu sme sa dočkali nedorozumenia, keď sme sa nazdávali, že bola odhalená tvár ženícha. Napokon sa však ukázalo, že išlo len o nevydarený žart. Známy raper Ego však teraz v rozhovore pre Markízu prekvapil, keď sa ho moderátor spýtal, či je spokojný s novým ženíchom.

Však v pohode, ale mal tam byť Yaksha. Tomu ver … Už bol dohodnutý Pil C … Ale nakoniec to zrušil Pil C, lebo si zavolal s nami – so scénou – a nakoniec to bolo také, že či by to náhodou neublížilo jeho raperskému imidžu. Tak do toho nešiel,“ prekvapil.

Podľa Egových slov sa teda v šou mali objaviť jeho kolegovia. Prvým je raper Yaksha, ktorý je bývalým generálnym riaditeľom hudobného vydavateľstva Def Jam Recordingsa a na Instagrame ho sleduje už takmer 110-tisíc fanúšikov.

Druhé meno je fanúšikom ešte o čosi známejšie. Pil C už aj sám v podcaste SNAMI priznal, že mal byť ženíchom v prvej sérii šou Ruža pre nevestu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PIL C (@pil_c)

Raper Ego však zažartoval, že ak by sa s manželkou rozišli, určite by sa ako ženích v šou Ruža pre nevestu objavil aj on. A vraj to povedal aj svojej polovičke.

Tak, čo chcela by si v Ruži pre nevestu vidieť Yakshu alebo Pil C-ho?

Zdroj: TV Markíza

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News